Doradca ds. Techniczno-Handlowych - Poznań, Gdańsk, Olsztyn

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
OLPoznan
Posty: 11
Rejestracja: 19 kwie 2010, 15:57

20 kwie 2010, 09:08

Największa włoska agencja pracy, działająca na rynku od 1997 roku, wyspecjalizowana w nowoczesnym zarządzaniu zasobami ludzkimi, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. techniczno-handlowych
Nr Ref DTH/PZ
Miejsce pracy: Poznań, Gdańsk,Olsztyn
WYMAGANIA:

• Wykształcenie kierunkowe: klimatyzacja – wentylacja - chłodnictwo lub doświadczenie w tej branży gwarantujące wiedzę merytoryczną na temat doboru urządzeń, wstępnych obliczeń, przygotowania projektu doboru w systemie AutoCad, itp.
• Doświadczenie w prowadzeniu procesu sprzedaży (od wyszukiwania kontaktów, poprzez prezentację i etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)
• Znajomość lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy budowlani, firmy wykonawcze, itp.)
• Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
• Znajomość języka angielskiego (mile widziana zaawansowana)
• Mile widziane sukcesy w sprzedaży urządzeń technicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Pozyskiwanie informacji o prowadzonych i istniejących inwestycjach budowlanych (głównie zakłady budowlane)
• Docieranie do osób decydujących, prezentacja oferty, budowanie relacji długofalowych
• Współpraca z inwestorami, firmami projektowymi, budowlanymi w zakresie możliwości ujęcia w projektach sprzedaży urządzeń
• Realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
• Przeliczenia i dobory urządzeń w fazie ofertowania i prezentacji
• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków

OFERUJEMY:

• atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

j.juszczak@ol-polska.pl
Zablokowany