Asystentka działu marketingu i Asystntka Produkt Managera

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
MS PROFAS
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2007, 16:52

09 sie 2007, 16:55

Dla naszego klienta – renomowanej firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osoby na stanowisko.
ASYSTENTKA
DZIAŁU MARKETINGU

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
• wsparcie Menedżerów działu w zakresie prowadzonych akcji marketingowych i reklamowych
• prowadzenie własnych projektów reklamowych
• odpowiedzialność za kształt materiałów reklamowych i ich szatę graficzną
• uczestnictwo w realizacji projektów działu
• Kontakty z agencjami reklamowymi

Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe) lub IV/ V rok studiów.
• doświadczenia w dziale marketingu, reklamy
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• dynamizm i kreatywność w działaniu
• bardzo dobra organizacja pracy
• samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
• dobre zdolności interpersonalne
• znajomość Pakietu Office zwłaszcza Microsoft Excel

Oferujemy:
• możliwość realizacji ciekawych projektów marketingowych i reklamowych
• realną szansę rozwoju zawodowego
• pełnoetatowe zatrudnienie (umowa o pracę)
• atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy o przesłanie na adres m.strycharz@profas.com.pl

z dopiskiem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późń. zm.)
Zablokowany