Asystentka ds. administracyjnych

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

23 lip 2008, 14:38

Firma Profas Doradztwo Personalne, dla swojego Klienta pilnie poszukuje osoby na stanowisko:

Asystenta/ki ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: AA/07

Wymagania:
 wykształcenie wyższe, bądź studentka ostatniego roku studiów zaocznych lub wieczorowych,
 min. 2-letnie doświadczenie w firmie na podobnym stanowisku,
 bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
 komunikatywność oraz doskonałe zdolności interpersonalne,
 doskonałe zdolności organizacyjne,
 znajomość obsługo komputera w zakresie MS Office,
 umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
 gotowość do samodzielnego rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:
 przygotowywanie dokumentów księgowych,
 dokonywanie płatności,
 zarządzanie aktami osobowymi pracowników (naliczanie urlopów, sporządzanie umów, wystawianie rachunków),
 wprowadzanie nowych produktów na rynek,
 dbanie o prawidłowy i terminowy przebieg produkcji,
 zarządzanie dokumentacją firmy,
 pomoc przy organizacji spotkań.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: k.sowidzka@profas.com.pl

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Zablokowany