Account manager

Forum dla tych co oferują pracę w kraju (praca stała, praca sezonowa,
praca w domu).
Zablokowany
Awatar użytkownika
profasnet
Posty: 51
Rejestracja: 12 cze 2008, 10:29

23 lip 2008, 14:36

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Account Manager

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie klientów i budowanie relacji biznesowych,
• realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
• aktywne współuczestnictwo w realizacji polityki sprzedażowej firmy,
• prowadzenie i nadzór nad klientami firmy (analiza potrzeb, kontakty bezpośrednie, prezentacja oferty przy współudziale konsultantów, negocjacje),
• koordynacja i przygotowywanie ofert handlowych,
• przygotowywanie i kontrolowanie realizacji budżetów sprzedaży.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub techniczne,
- doświadczenie w sprzedaży kompleksowych rozwiązań informatycznych do Klientów sektora bankowego poparte udokumentowanymi sukcesami,
- bardzo dobra znajomość specyfiki potrzeb w zakresie IT wśród Klientów sektora bankowego/przemysłowego
- doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi w zakresie sprzedaży rozwiązań IT,
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z Klientem,
doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
- znajomość rynku IT oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności,
- umiejętność analizy wymagań Klienta,
- znajomość zagadnień z zakresu planowania strategicznego i negocjacji,
- orientacja na rozwój i sprzedaż produktów,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- samochód służbowy
- telefon, notebook
- ubezpieczenie na życie
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników sprzedaży
Zablokowany