Zbiory papryki niemcy wrzesień

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
myszka21
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2012, 12:37

24 sie 2012, 13:43

Poszukuję osób, które wyjeżdżają 15 września na zbiory papryki w rejonie Badenia-Wirtembergia. Był już tam ktoś lub mieszka? Jakieś spostrzeżenia, rady? :roll: Pośrednikiem jest Pan Mariusz Jachimowicz
Awatar użytkownika
chmmiel1987
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2012, 08:59

30 sie 2012, 09:01

witaj,
Ja też się zgłosiłam do tej pracy, ale sama nie wiem nic na stronach nie ma, i znajomi mnie ostrzegają przed taką pracą i najlepiej żeby jakiś znajomy facet jechał, bo to różnie bywa, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maciek_1985_dk
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2012, 12:49

30 sie 2012, 12:51

Siemano, ja też się zastanawiam nad tym wyjazdem. Wysłałyście już pieniądze na list polecony, w którym ma być umowa i druk do ubezpieczenia ?
Awatar użytkownika
buli
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2012, 14:31

30 sie 2012, 14:36

witam, również zostałem wpisany na listę tych którzy się zakwalifikowali, oferta wydaje się jasna i przejżysta, generalnie czekam na umowę i dane kontaktowe, opłaciłem przesyłkę bo nie są to wielkie pieniądze, natomiast sam jestem ciekaw tego na ile będzie to ok. ?! Z jakich rejonów Polski jesteście?/ Miast? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Maciek_1985_dk
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2012, 12:49

30 sie 2012, 16:14

Ja jestem z Lubelszczyzny, ładnie to jest wszystko opisane w e-mailu, stawka też jest wg mnie wysoka. Nie ma praktycznie żadnych wymagań, nawet co do języka i trochę mnie to niepokoi. Ciekawe tylko jak to wygląda w praktyce, czy nie jest to taka akcja że wpłaci się pieniądze i później żadnego odzewu. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
joanna6054
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2012, 16:54

30 sie 2012, 17:17

Witam,
ja jestem z mazowieckiego, mnie tez wciągnął na listę, przysłał maila ze swoimi danymi i numerem konta, kazał wpłacić pieniądze na konto i wysłać skan na e-maila. Zastanawia mnie tylko skąd będzie wiedział gdzie ma tą umowę wysłać skoro nie zapytał o dokładny adres( chyba że zapyta potem). Poza tym martwi mnie to ze wszytko załatwiane jest przez maila. Zastanawiam się czy ta oferta jest w ogóle prawdziwa ?? :?
Awatar użytkownika
buli
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2012, 14:31

30 sie 2012, 17:44

Napisze tak, ja biore wszytsko 50na50, jestem z Gornego Ślonska szczerze powiem, że oferta jest atrakcyjna i każdy to zauważa bo nietrudno przeliczyć zarobek/misieczny czy tygodniowy na podstawei podanej stawki netto/h., nie jestem zwolennikiem wpłacania jakichkolwiek zaliczek ani tym podobnych rzeczy, natomiast 6,20ZŁ za domniemany list polecony z Niemiec do Polski jestem w stanie przełknąć bo po pierwsze znikome pieniądze po drugie dla takiej kwoty raczej nikt psikusa by nie robił ale.....jak wiemy przezorny zawsze ubezpieczony. Co do adresu, ja wysyłałem CV ze swoim adresem następna sprawa jest taka że wysyłając przelew odbiorca również widzi nasz adres, sam nie wiem co o tym wszytskim sądzić ale czekam na list polecony :)) zrozumiałe dl amnie jest załatwianie przez maila do momętu przejścia rekrutacji przynajmniej tej wstępnej ponieważ ogrom telefonów z ogromem pytań od potencjalnych zaintresowanych chyba żadna komórka nie dała by rady strzymać ale jak będzie poczekamy. POZDRAWIAM i zachęcam do wymiany swoimi uwagami !
Awatar użytkownika
buli
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2012, 14:31

31 sie 2012, 16:35

i co dostał już ktoś list polecony?????!!!!
Awatar użytkownika
Wieczna
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2012, 12:41

03 wrz 2012, 12:53

Witam.Zapisałam się też na zbiory papryki.Przeliczajac 3000 osób po 6,20 to daje kwotę 18600 to juz jakaś kwota jest .Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
Krzy
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2012, 13:05

05 wrz 2012, 13:10

Zapisałem się również na ten wyjazd. Ale żadnego poleconego nie otrzymałem. A może ktoś z Was już go ma? Czekam na odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa