Rejestrator czasu pracy dla firm

Oferty pracy w innych krajach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
madusia
Posty: 5
Rejestracja: 11 sie 2017, 22:45

22 sie 2017, 19:14

Świetnie, dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Przyda mi się z całą pewnością :)
Awatar użytkownika
glodomor
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2017, 22:29

27 wrz 2017, 21:52

Ja się zgadzam w 100% z moim poprzednikiem. Wydaje mi się, że nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi...
Awatar użytkownika
Kaczusia
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2017, 20:30

29 wrz 2017, 23:25

W takich tematach bardzo dobrze jest popytać znajomych. A przynajmniej tak mi się wydaje, że to jest dość dobra opcja ;) Przynajmniej mnie nigdy to nie zawiodło :)
Awatar użytkownika
vega
Posty: 8
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:41

25 lis 2017, 22:43

Larrenns, na rynku jest bardzo dużo gotowych systemów RCP, część jest darmowa, za wygodniejsze w użyciu i oferujące dodatkowe funkcje należy zapłacić. Jeżeli dopiero wdrażasz system kontroli czasu pracy, tym bardziej jeśli dysponujesz samochodami służbowymi dla pracowników, polecam Ci zapoznać się z ofertą systemów zintegrowanych od gpsguardian.pl. To jedyna firma w Polsce (przynajmniej nie spotkałem się z żadną inną), która oferuje rozwiązanie pozwalające na kontrolowanie w jednym profilu pracy pojazdów, pracowników i maszyn. Jeżeli Twoja firma będzie się rozwijać, warto zawczasu pomyśleć o takim rozwiązaniu, bo późniejsza modernizacja już wdrożonego systemu jest zazwyczaj o wiele droższa i trudniejsza w dostosowaniu do potrzeb.
Awatar użytkownika
kornelka3
Posty: 53
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:58

17 gru 2017, 22:05

Dobrym rozwiązaniem dla firm jest także ten system księgowości internetowej wfirma.pl/poznaj-serwis/ksiegowosc-online Pozwala on na samodzielne rozliczanie pracowników, wystawianie faktur czy zarządzanie magazynami. Nie jest drogi. Warto z niego korzystać.
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

15 lut 2018, 12:13

Ciekawe - wtedy liczy się to kiedy się odbijesz? Czyli od pierwszej sekundy pracodawca liczy Twój czas pracy?
Awatar użytkownika
Jacko
Posty: 21
Rejestracja: 23 lip 2018, 23:00

17 wrz 2018, 09:35

Bardzo ważne jest odpowiednie zarządzanie czasem pracy oraz dostaw w logistyce, dlatego moim zdaniem tego typu firmy powinny być wyposażone w odpowiedni system który pozwoli to w prosty sposób regulować i jednocześnie kontrolować. My również poszliśmy w tym kierunku, ponieważ rośnie nam stale ilość przedstawicieli handlowych a też chcieliśmy mieć pewność czy samochody nie są używane również do celów prywatnych. Dlatego od ponad roku korzystamy z Flotman flotman.pl/lokalizacja-gps/samochody-osobowe/ który ma w tym zakresie świetne rozwiązania pozwalające jednocześnie zwiększyć oszczędności.
Awatar użytkownika
kalinaa
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2019, 01:40

04 cze 2019, 08:17

Takie urządzenie jest niezbędne w większej firmie. Dzięki za polecenie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „pozostałe kraje”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa