Dobra reklama dla firmy

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
indica
Posty: 6
Rejestracja: 13 wrz 2018, 21:29

14 wrz 2018, 16:43

W tej materii należy się doradzić znajomych. Z całą pewnością będą oni w stanie coś pomóc i doradzić.
Awatar użytkownika
bayka
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2018, 20:32

14 wrz 2018, 19:36

Dobrym sposobem na reklamę, szczególnie w przypadku nowych lub małych firm są strony internetowe, jak na przykład https://adwave.eu Po stworzeniu darmowego konta i wizytówki firmy otrzymujemy oferty na skrzyknę mailową lub klienci sami mają możliwość się do nas zgłosić
Awatar użytkownika
fidewicz
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2018, 10:39

15 wrz 2018, 10:52

Gadżety rzeczywiście są bardzo przydatne. Fajnie buduje się nimi wizerunek firmy.
Awatar użytkownika
Loka34
Posty: 68
Rejestracja: 14 maja 2017, 11:17

24 wrz 2018, 18:24

Mam wrażenie, że gadżety reklamowe to chyba najstarsza forma reklamy :) Klient lubi dostawać coś za darmo, czuje się wtedy doceniony. Dlatego też my zawsze staramy się zabierać sporą ilość gadżetów na targi i nie żałujemy na to pieniędzy. Ostatnio zamówiliśmy bardzo fajne zawieszki zapachowe do auta na www.eurofresh.com.pl/zawieszki-zapachowe co naszym klientom bardzo się spodobało, więc możliwe, że będziemy w przyszłości jeszcze zamawiali podobne gadżety :)
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

25 wrz 2018, 14:40

Chyba najlepsza forma reklamy jest reklama w siecie. Wiadomo, że każdy zaczyna wyszukiwanie usług czy towarów w internecie. Bardzo skuteczne są umiejętnie przeprowadzone kampanie adwords. Tego typu promocje oferuje Quality Media https://qualitymedia.pl/kampanie-google-adwords/ . To profesjonaliści od reklamy, można na nich polegać.
Awatar użytkownika
vega
Posty: 8
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:41

29 wrz 2018, 16:12

Dobra reklama to taka, która jest dopasowana indywidualnie do profilu Twojej firmy. Dla jednej sprawdza się to, a dla innych coś zupełnie innego. Warto więc próbować wszystkiego i znaleźć złoty środek. Ja niewątpliwe znalazłem go dzięki firmie https://schober.pl/. Mailing w moim przypadku podziałał piorunująco dobrze, nigdy nie spodziewałbym się takich efektów. Przed współpracą z firmą Schober byłem w mega dołku psychicznym, więcej traciłem niż zarabiałem. To była ostatnia deska ratunku. Po kampanii udało mi się nawiązać kilka długoterminowych kontraktów biznesowych. Niewątpliwie to Wasza zasługa. Dziękuję Wam :)
Awatar użytkownika
Krosow2
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2018, 16:38

01 paź 2018, 16:52

A czy to projektowanie stron kraków jest Waszym zdaniem warte inwestycji? Ja poszukuję właśnie kogoś sprawdzonego z tego zakresu tematycznego.
Awatar użytkownika
PO1985
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2018, 17:54

02 paź 2018, 14:04

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

04 paź 2018, 22:22

W dzisiejszych czasach warto skupić się na social mediach. Marketing na portalach społecznościowych przynosi naprawdę spore efekty! Warto jednak zwrócić uwagę na to, by nie popełniać podstawowych błędów, które są opisane na https://socialpress.pl/2017/08/8-bledow ... nes-unikac . Dzięki temu kampania może odnieść spory sukces :)
Awatar użytkownika
MacB
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2018, 13:19

11 paź 2018, 11:58

Koniecznie trzeba zadbać o dobry nośnik reklamy. Świetnie do tego celu mogą się sprawdzić takie rollupy reklamowe print4events.pl/pl/rollupy.html :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa