Dom ekologiczny

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
kozak100
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 14:41

14 maja 2018, 14:49

Ja bym trochę poszperał w tym temacie wśród znajomych. To może być dość dobre rozwiązanie :)
Awatar użytkownika
marzenka.kwiat
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2018, 12:30

15 maja 2018, 12:39

budowa budową, pamiętajmy że dom sam się nie posprząta ;)
https://od-natury.pl/filterSearch?adv=f ... e&isc=true
Awatar użytkownika
kozak100
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 14:41

18 maja 2018, 15:19

Bardzo ważne w takim wypadku są odpowiednie instalacje grzewcze. Sprawdźcie sobie na przykład te opcje cholewa.com.pl :)
Awatar użytkownika
Betty89
Posty: 32
Rejestracja: 30 mar 2018, 21:56

08 cze 2018, 18:54

Wiesz jaki według mnie jest jeszcze dom ekologiczny? Taki w którym są zawarte takie rozwiązania, które są naprawdę solidne i wytrwają wiele, wiele lat, a nie trzeba je co chwile wymieniać. Warto wybierać najwyższej jakości produkty w każdym zakresie. Nawet takie mocowania do rur powinny być wytrzymałe, dlatego w tym kierunku najlepiej wybrać firmę goodwork Obrazek która zajmuje się ich produkcją od wielu już lat. Bogate doświadczenie, pasja, ciągły rozwój skierowały do tego,że ich produkty są niezawodne i funkcjonalne.
Awatar użytkownika
WolnyMark
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2017, 20:55

17 cze 2018, 13:45

Betty89 pisze:Wiesz jaki według mnie jest jeszcze dom ekologiczny? Taki w którym są zawarte takie rozwiązania, które są naprawdę solidne i wytrwają wiele, wiele lat, a nie trzeba je co chwile wymieniać. Warto wybierać najwyższej jakości produkty w każdym zakresie. Nawet takie mocowania do rur powinny być wytrzymałe, dlatego w tym kierunku najlepiej wybrać firmę goodwork Obrazek która zajmuje się ich produkcją od wielu już lat. Bogate doświadczenie, pasja, ciągły rozwój skierowały do tego,że ich produkty są niezawodne i funkcjonalne.
Dom ekologiczny według mnie to taki, który jest EKOLOGICZNY. Został stworzony tak żeby nie niszczyć środowiska. Moim zdaniem powinien być energooszczędny, a najbardziej ekologiczną formą grzania jest gruntowa pompa ciepła. Ja zainstalowałem pompę firmy www.gejzer.com , ogrzewanie kosztuje 1700zł rocznie. Domy szkieletowe budowane z drewna wytrzymują na Skandynawii ponad 100 lat. Taką firmą ze śląska jest http://ecobud.pl
Bądźcie ekologiczni i sprawdzajcie wcześniej firmy, które pokażą wam wasze realizacje.
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

11 lip 2018, 08:16

Dzisiaj takie domy są jeszcze bardzo drogie. No ale inwestycja się z czasem zwraca.
Awatar użytkownika
Dosia
Posty: 28
Rejestracja: 16 paź 2016, 09:01

12 lip 2018, 10:12

Zerknijcie tutaj http://mawit.com.pl/aktualnosci/dom-z-drewna/
Mają domy z drewna w technologii szkieletowej
To dobra inwestycja
Awatar użytkownika
jacekmaciejewski
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2018, 09:21

27 lip 2018, 08:41

Dom ekologiczny lub energooszczędny to fajna inwestycja gdy mamy fundusze. Z czasem się wszystko zwraca. Niezbędny w takim układzie jest system wentylacji z odzyskiem ciepła, pozwala dużo zaoszczędzić na ogrzewaniu. Nowoczesne i energooszczędne centrale ma w ofercie firma Wanas http://www.wanas.pl
Awatar użytkownika
bans
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2018, 14:10

27 lip 2018, 14:18

Dzięki wielkie za wszelkie sugestie. Z całą pewnością przydadzą mi się.
Awatar użytkownika
Roban
Posty: 109
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:56

13 wrz 2018, 20:06

Wydaje mi się, że taki ekologiczny budynek to przyszłość i to nie taka znowu daleka. I masz racje, produkty są najważniejsze. Jeśli jesteśmy już przy produktach to czy Waszym zdaniem powinnam skorzystać z drewna jeśli chodzi o elewacje, a dokładnie profile elewacyjne? bellaplast.com.pl/tu znalazłam kilka rodzajów. Jednak nie za bardzo się na tym znam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa