Inwestowanie swoich oszczędności

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
Paula77
Posty: 16
Rejestracja: 08 lut 2018, 12:31

09 cze 2018, 13:26

A co z inwestowaniem na giełdzie? Orientowałam się w ofercie domów maklerskich https://www.polskidm.com.pl/dla-inwestorow.php?id=2 i widzę, że ich wsparcie jest naprawdę profesjonalne, zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwestorów. Dopuszcza on akcje do obrotu, umożliwia inwestowanie w akcje spółek, obligacje korporacyjne, ale też prowadzi rachunki, zarządza portfelem oraz doradza w temacie inwestycyjnym. Może taka współpraca da większą pewność, że inwestycja będzie udana?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2018, 18:21 przez Paula77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

11 cze 2018, 13:57

Żeby inwestować trzeba wiedzieć jak to robić, bo łatwo jest stracić wszystko
Awatar użytkownika
Melaska
Posty: 12
Rejestracja: 29 kwie 2018, 10:26

16 cze 2018, 08:27

Mnie tylko interesują bezpieczne inwestycje. Mogę nie zarobić nawet za dużo, ale chce po prostu zarobić, a nie tracić :) Dlatego też moją pierwszą inwestycją było mieszkanie pod wynajem i jestem mega zadowolona z takiej decyzji. Planuje też kupno następnego, a kto wie, może skorzystam w przyszłości z oferty http://status.pl czyli zarządcy nieruchomości. W przypadku posiadania właśnie większej liczby mieszkań, czy też całego osiedla jest to wręcz obowiązkowa rzecz:)
Awatar użytkownika
ewabielen
Posty: 102
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:56

18 cze 2018, 12:23

W co nie balibyście się zainwestować?
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

20 cze 2018, 18:46

My postanowiliśmy zainwestować nasze oszczędności w mieszkanie. Kupiliśmy apartament Lubicz w miejscowości Rowy. Z racji, że jest to typowo turystyczna miejscowość położona nad morzem, to przybywa tu w sezonie mnóstwo turystów. dzięki temu możemy nieźle zarobić na wynajmie tego mieszkania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa