Forum na sprzedaż

Mieszkania w dużych miestach

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce

Re: Mieszkania w dużych miestach

Postautor: biedroska » 18 kwie 2018, 10:30

Ja też kupiłam mieszkanie w warszawie. Czekała mnie spora przeprowadzka i zatrudniłam firmę transportową Wiki. Bez nich nie dalibyśmy rady z tą całą przeprowadzką.
biedroska

Postautor: kiwi » 19 kwie 2018, 15:49

Co do mieszkań w dużych miastach, to mnie osobiście najbardziej interesują takie miasta jak Gdańsk i Gdynia, tam w ostatnich latach buduje się coraz więcej mieszkań, powstają nowe osiedla. Jedno z takich Osiedli to Front-Park apartamenty na sprzedaż gdańsk z osiedla do głównego miasta jest zaledwie jeden kilometr. Jest, to kameralne osiedle na którym znajdują się tylko 4 budynki.
kiwi

Postautor: yustyna » 11 maja 2018, 15:58

Zdecydowanie lepsza do mieszkaniowych inwestycji jest stolica i takie luksusowe apartamenty http://solecresidence.pl/ , to prawdziwe apartamenty z recepcją, usługą consierge i innymi udogodnieniami dla mieszkańców a nie takie tylko z nazwy mieszkania o podwyższonym standardzie, tu i materiały wykończeniowe są najwyższej jakości i cały zamysł budynku z prywatnymi basenami i polem golfowym na dachu włącznie.
yustyna

Postautor: misi3k » 15 maja 2018, 12:10

witam,
jeśli chodzi o Białystok to polecam zajrzeć na serwis askdom https://askdom.pl/baza-firm/specjalisci ... uchomosci/ tutaj znajdziecie wiele biur nieruchomości z Białegostoku i nie tylko, mają bogate oferty mieszkań i nie tylko, polecam korzystam stale z ich pomocy :)
misi3k

Postautor: yustyna » 16 maja 2018, 17:37

Wymaga nakładu ale to się zwraca. Wiem bo znam tą sytuację od podszewki. Wynajmuję mieszkanie, które dozoruje firma per modum i widzę jakie pieniądze wpływają każdego miesiąca. Nie zwróci to się w ciągu roku ale są to profity których nie da żadna lokata bankowa.
yustyna

Postautor: Tango » 21 maja 2018, 19:52

Jesli chodzi o nieruchomości w dużych miastach to jest ich masa - wszystko tylko kwestia ceny. Jak już upatrzycie sobie jakieś mieszkanie to zanim zdecydujecie się na sfinalizowanie budowy dobrze by było aby rzucił na nie fachowiec od wyceny. Często jest tak, że ceny sa zawyżone i nieświadomy kupujący przystaje na taką cenę. Rzetelne wyceny oferuje rzeczoznawca z biura https://www.vestum.com.pl/oferta/wycena ... zcz-torun/ . Warto umówić się z nim na spotkanie przed podpisaniem umowy kupna.
Tango

Postautor: NaturalnaMagia » 22 maja 2018, 19:36

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)
NaturalnaMagia

Postautor: joppcio » 22 maja 2018, 20:31

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
joppcio

Postautor: limko23 » 23 maja 2018, 12:04

Dzięki wielkie za interesujące porady :) Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą :)
limko23

Postautor: velce » 24 maja 2018, 10:23

Jak kupujesz pod wynajem to tym bardziej musisz zwracać uwagę na dobrą lokalizację bo to podstawa dobrego zarobku w przyszłości, idealne są te w Trójmieście na osiedlu Baltica Towers z widokiem na morze
velce

PoprzedniaNastępna

Wróć do Forum ogólne