Mieszkania w dużych miestach

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
Awatar użytkownika
ramona
Posty: 21
Rejestracja: 03 maja 2017, 21:52

26 lut 2018, 14:26

Mieszkania w dużych miastach mają więcej zalet niż wad tak naprawdę. Chociaż oczywiście to jest subiektywna ocena, każdy inaczej do tematu podchodzi, dla mnie w każdym razie rozwiązanie problemów z dojazdami jest ogromnym atutem. Do tego oczywiście dochodzi większa ilość miejsc pracy, szans na rozwój, miejsc rekreacji itd. Stąd od razu po studiach kupiłam niewielkie mieszkanko w Warszawie z pomocą pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) . Poradził mi nie brać od razu dużego mieszkania z myślą o rodzinie, tylko właśnie mniejsze a jak wyjdę za mąż wówczas to mieszkanie trafi pod najem co będzie bardziej opłacalne. Tak zrobiłam i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
kosmiczna
Posty: 62
Rejestracja: 24 sie 2017, 16:50

01 kwie 2018, 20:53

Mieszkania w dużych miastach opłaca kupować się jako inwestycję w przyszłość.Wiele osób tak robi i wynajmuje mieszkanie by zarabiać na nim cały czas. Jeżeli szuka się mieszkania warto robić to poprzez biuro nieruchomości bo jest to mega wygodne. Ja ze swojej strony na pewno polecam to http://nieruchomosci123.pl/ biuro z Rzeszowa bo ma super ofertę :)
Awatar użytkownika
Czystka
Posty: 34
Rejestracja: 09 sty 2018, 10:00

10 kwie 2018, 13:31

Oczywiście, że kupno mieszkania w dużym mieście to świetna inwestycja. Niestety wymaga tez sporego kapitału.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

18 kwie 2018, 10:30

Ja też kupiłam mieszkanie w warszawie. Czekała mnie spora przeprowadzka i zatrudniłam firmę transportową Wiki. Bez nich nie dalibyśmy rady z tą całą przeprowadzką.
Awatar użytkownika
misi3k
Posty: 80
Rejestracja: 07 mar 2017, 09:17

15 maja 2018, 12:10

witam,
jeśli chodzi o Białystok to polecam zajrzeć na serwis askdom https://askdom.pl/baza-firm/specjalisci ... uchomosci/ tutaj znajdziecie wiele biur nieruchomości z Białegostoku i nie tylko, mają bogate oferty mieszkań i nie tylko, polecam korzystam stale z ich pomocy :)
Awatar użytkownika
Tango
Posty: 75
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:11

21 maja 2018, 19:52

Jesli chodzi o nieruchomości w dużych miastach to jest ich masa - wszystko tylko kwestia ceny. Jak już upatrzycie sobie jakieś mieszkanie to zanim zdecydujecie się na sfinalizowanie budowy dobrze by było aby rzucił na nie fachowiec od wyceny. Często jest tak, że ceny sa zawyżone i nieświadomy kupujący przystaje na taką cenę. Rzetelne wyceny oferuje rzeczoznawca z biura https://www.vestum.com.pl/oferta/wycena ... zcz-torun/ . Warto umówić się z nim na spotkanie przed podpisaniem umowy kupna.
Awatar użytkownika
NaturalnaMagia
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:33

22 maja 2018, 19:36

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć :)
Awatar użytkownika
joppcio
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2018, 19:22

22 maja 2018, 20:31

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Awatar użytkownika
limko23
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:30

23 maja 2018, 12:04

Dzięki wielkie za interesujące porady :) Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą :)
Awatar użytkownika
velce
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2018, 14:05

24 maja 2018, 10:23

Jak kupujesz pod wynajem to tym bardziej musisz zwracać uwagę na dobrą lokalizację bo to podstawa dobrego zarobku w przyszłości, idealne są te w Trójmieście na osiedlu Baltica Towers z widokiem na morze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa