Liszaj twardzinowy - jak leczyć?

Cv, listy motywacyjne, umowy gospodarcze, umowy zlecenie i o dzieło, ogólnie forum o pracy w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klakierek
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2017, 21:23

07 sie 2017, 15:30

Hejka wszystkim forumowiczom (szczególnie płci żeńskiej).
Czy znacie może jakieś sprawdzone porady jak sobie poradzić z liszajem twardzinowym? Obawiam się, że właśnie dopadł mnie ten problem. Oczywiście już zapisałam się na wizytę u lekarza, więc mam nadzieję, że niebawem się wszystko w tym temacie wyjaśni… Ale może macie jakieś własne porady w tym zakresie? Ja póki znalazłam taki tekst http://wylecz.to/pl/choroby/ginekologia ... inowy.html i są tam co prawda fajne porady, ale może któraś z Was miała z tym styczność?
Awatar użytkownika
Marianna89
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2017, 20:16

13 sie 2017, 16:51

Świetnie ;) Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Awatar użytkownika
Mieszkalny374
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2017, 10:00

14 sie 2017, 10:14

W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie :P.


____________
https://procredito.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

14 sie 2017, 13:02

Najlepiej od razu iść z tym do dermatologa.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

12 paź 2018, 06:14

Jak każdą chorobę i inną przypadłość pewnie można leczyć, tylko trzeba byłoby iść do lekarza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa