Sklepy online

Na tym forum możesz zamieścić ogłoszenie nie związane z żadnym
z powyższych.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

30 cze 2017, 11:35

Vistula ma najlepsze koszule męskie.
Awatar użytkownika
joannak12
Posty: 4
Rejestracja: 08 lip 2017, 17:33

08 lip 2017, 17:42

Popieram, sama też kupuję tylko Vistule na prezent dla męża oczywiście. Generalnie wszystko kupuje przez internet, oprócz jedzenia, ponieważ lubię wybrać osobiście najlepszy produkt, ale pozostałe rzeczy takie jak np. kartki świąteczne dla firm z którymi współpracuję, czy inne drobiazgi za którymi nie ma czasu biegać, zresztą każdy kto ma firmę wie, o czym mówię. Generalnie zakupy on-line są ok!
Awatar użytkownika
jjusti18
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2017, 22:47

19 lip 2017, 11:30

Jeżeli chodzi o sklepy online to nie znam wiele, ale ostatnio koleżanka przesłała link do fajnej strony z urządzeniami fotograficznymi i wideo. Widziałam, że mają świetny sprzęt i gadżety, dlatego postanowiłam zakupić u nich mikrofon bezprzewodowy http://digital24.pl/mikrofony-bezprzewodowe/. Bardzo mi odpowiada ich oferta, ponieważ w niskiej cenie można dostać u nich doskonałe produkty.
Awatar użytkownika
Milan
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2016, 09:07

03 sie 2017, 15:52

Raczej nie kupuje w sieci, na miejscu mam dużo bardzo dobrych sklepów stacjonarnych. Za to korzystam z biura rachunkowego online, chodzi mi konkretnie o firmę Norlink, z pomocą której się rozliczam zgodnie z wymogami norweskimi.
Awatar użytkownika
baca420
Posty: 7
Rejestracja: 16 sty 2017, 14:03

13 wrz 2017, 15:50

Jak dla mnie Kuferart. Ostatnio znalazłam tam piekne chusty na drutach. Robi się coraz zimniej, więc coś pod szyje jak najbardziej pożądane. Zresztą uwielbiam ten sklep bo można tam znaleźć dosłownie wszystko. Od ubrań po torebki, dodatki, biżuterię. Zakupy głównie robię właśnie tam.
Awatar użytkownika
Tomasz09
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:18

08 sty 2018, 10:56

Długo byłem sceptycznie nastawiony do zakupów internetowych. Jednak po wypadku musiałem się przestawić, pech chciał (albo w sumie szczęście jak teraz na to patrzę) że akurat zepsuła mi się pralka. Byłem zmuszony zakupić ją przez Internet z dowozem do domu. Okazało się, że to nie takie straszne ;) Skorzystałem z firmy Kernau. Produkt zgodny z opisem i obietnicami producenta. Co istotniejsze jest to produkt polski i z 5letnią gwarancją.
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

14 lut 2018, 06:45

Ja od siebie dodaję https://chemiczna-hurtownia.pl/ - świetni jeżeli chodzi o kosmetykę samochodową i generalnie pielęgnację auta
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

21 lut 2018, 13:14

Dziewczyny gdybyście szukały miejsca, gdzie można kupić w dobrej cenie kosmetyczki czy różnego rodzaju akcesoria do takiej domowej pielęgnacji to polecam hurtownię Mimari, Odkryłam ją całkiem przypadkiem kilka miesięcy temu i od tej pory jestem ich stałą klientką :)
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

04 mar 2018, 18:03

Mnie online zdarza się kupować wszystko, włącznie z wakacjami, ostatnio właśnie na stronie https://www.itaka.pl/ sobie wakacje wybrałam, potem telefonicznie rezerwacje złożyłam i te pierwsze kroki spokojnie można w sieci załatwić- teraz przecież jak byśmy chcieli to niczego już stacjonarnie nie trzeba kupować
Zablokowany

Wróć do „Inne”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa