Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

W co zainwestować?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: W co zainwestować?

Postautor: Carla » 21 wrz 2015, 16:13

ja z kolei korzystam z usług klubu-inwestorów.pl i jestem bardzo zadowolona z pożyczek pozabankowych. Na ich stronie jest wszystko przejrzyście wytłumaczone, można wszystko samemu kontrolować a za pomocą kalkulatora, który znajduje się na stronie. dokładnie wiemy ile pozyczamy, na jak długi okres i ile nam się zwróci. Super sprawa :)
Carla

Postautor: Jerzy1345cx » 28 wrz 2015, 19:19

Według mnie inwestowanie w ziemię jest dosyć ryzykowne, o wiele lepiej jest zainwestować swoje pieniądze w coś innego. Projekty domów Kraków Warto zapoznać się z funduszami inwestycyjnymi,http://www.krakow-projekty.pl/ ponieważ oferują one wysokie stopy zwrotu np. w przypadku Subfunduszu Selektywnego BPH stopa zwrotu za rok wynosi +12,09% zaś po dwóch latach +28,4% (wg. danych ze strony bphtfi.pl/klienci-indywidualni/fundusze-inwestycyjne/fio/bph-selektywny Sam dosyć poważnie zastanawiam się nad tym sposobem inwestowania swoich pieniędzy.
Jerzy1345cx

Postautor: harmonia » 01 paź 2015, 12:53

Ciekawe możliwości daje też zakup obligacji korporacyjnych z bestcapital.pl. Wiele na ten temat ostatnio czytałam i sama mam zamiar dokonać takiej inwestycji.
harmonia

Postautor: PiotrP » 08 paź 2015, 17:04

Trudny temat. Trzebaby zrobić bardzo dobre rozeznanie w rynku
PiotrP

Postautor: maltanczyk » 20 lis 2015, 14:33

W dobrych pracowników przede wszystkim. Przejechałem się na tym zatrudniając najmniej wykwalifikowanych pracowników, żeby obniżyć koszty ich płac. Natomiast przyszedł moment, gdzie wchodziliśmy na rynek zagraniczny i potrzebowaliśmy konkretnych języków. Jak się okazało, nie było tylu pracowników z językami, trzeba było niestety zwolnić niektórych, żeby przyjąć nowych. i po ostatnich moich przeżyciach polecę http://www.linguajob.pl/ jeśli właśnie szukacie pracowników z językami, my dzięki tym ogłoszeniom dopełniliśmy kadrę
maltanczyk

Postautor: smagny » 23 lis 2015, 17:04

Ziemia dopóki jeszcze mogą kupować "nierolnicy".
smagny

Postautor: taga » 11 maja 2016, 13:26

Moim zdaniem najlepiej zainwestować w obligacje. To niemalże pewny zysk. Oczywiście, jak się robi to z głową. Omówiono catalyst obligacje korporacyjne na maxmag.pl/jak-kupic-obligacje-korporacyjne. Myślę, że jeśli macie kapitał i chcecie go zainwestować, to jest to jeden z lepszych sposobów.
taga

Postautor: biedroska » 24 lip 2016, 16:48

jeżeli rozpatrujesz też inwestycje w jakiś biznes to polecam pokręcić się troche po targach branżowych a ciekawe i nowe pomysły same będą wpadać do głowy. Wiem bo w taki właśnie sposób wpadłam na pomysł otworzenia własnego biznesu i do dziś rozwijam sie coraz lepiej. U mnie wyglada to tak że nie spoczywam na laurach i dalej chodzę na targi, najbliższe na które sie wybiorę to chyba targi MAINTENANCE w EXPO a są już w październiku. Zapraszam, może wymyślimy coś razem
biedroska

Postautor: ulryk194 » 05 lis 2016, 15:16

Z bezpiecznych form inwestycji warto wymienić nieruchomości, kruszce i obligacje skarbowe, a z bardziej ryzykownych akcje, obligacje korporacyjne, oraz opcje binarne. Ja mogę polecić opcje binarne, można w nie inwestować m.in. na https://exbino.com/pl/ - zyski są ponadprzeciętne, a ryzyko przy odpowiedniej strategii raczej niewielkie.
ulryk194

Postautor: wikt_oria » 21 lis 2016, 20:47

Nie rozumiem, dlaczego niektóre osoby uważają że błędem byłoby inwestować w ziemię.
Osobiście uważam że najlepszym sensownym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem.
Spójcie np. na tą ofertę i ceny mieszkania kraków sprzedaż rynek pierwotny. Myślę, że takie mieszkanie bardzo szybko się zwróci jeśli mieści się w dużym mieście w sensownej lokalizacji
wikt_oria

PoprzedniaNastępna

Wróć do Własna działalność - DG, spółki, franczyza