nowe miejsca pracy w Krakowie

Obowiązki pracownika i pracodawcy
Awatar użytkownika
d4r3k88
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2016, 13:25

30 mar 2016, 13:28

myslicie, że będą nowe miejsca pracy?
Awatar użytkownika
Mateo89_01
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2018, 13:27

14 maja 2018, 16:03

W Krakowie nie ma tyle ofert pracy co np. w Warszawie, ale jak ktoś jest cierpliwy ma doświadczenie to sobie da radę.
Awatar użytkownika
Kejt88
Posty: 13
Rejestracja: 21 maja 2018, 14:44

22 maja 2018, 14:37

Na tym blogu jest dużo artykułów na temat lokalnego rynku pracy, a i same oferty też znajdziecie. Moim zdaniem jak ktoś chce, to znajdzie sobie dobra pracę , ale wiadomo, ze są też branże słabiej opłacane jak np. usługi, handel czy gastronomia. Tutaj pracy szukają przede wszystkim studenci.
Awatar użytkownika
qwopt
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2018, 10:40

31 maja 2018, 15:04

Obecnie rynek pracy się rozwija, więc raczej łatwo znaleźc zatrudnienie :)
Awatar użytkownika
Jimitu
Posty: 18
Rejestracja: 25 sty 2018, 14:14

31 maja 2018, 15:10

Jest też opcja, żeby samemu sobie stworzyć nowe miejsce pracy i to niekoniecznie inwestując miliony monet. Skoro wspomniałaś o gastronomii to poczytaj o food truckach, które stają się coraz bardziej popularne.
Samochód w dobrym stanie czy wyposażenie do niego, jak to: można kupić za bardzo przyzwoite pieniądze, korzystając też z promocji na stronie, które są regularne.
Pozwolenia to nie jest nic skomplikowanego, trochę trzeba pochodzić i da się to szybko ogarnąć.
Czy są tu osoby, które próbują lub już spróbowały sił w takim biznesie?
Awatar użytkownika
tomgor
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, 12:52

17 paź 2018, 09:37

Może nie nowe, ale jeśli chodzi o miejsce pracy, gdzie wykonywane zadania są ciekawe, a atmosfera miła i przyjazna to polecam firmę Concept Music Art. Szef naszego zespołu Krzyś Paradowski to wspaniały człowiek, już od pierwszych dni mojej pracy kazał sobie mówić po imieniu. Praca w Polsce, co jest bardzo fajne i ekscytujące.
Awatar użytkownika
grzwyc
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2018, 15:55

14 lis 2018, 09:52

Cześć, mam na imię Grzesiek i mieszkam w Krakowie. Wiem, że w dzisiejszym świecie ciężko o stabilne i godne zatrudnienie, i trzeba się nieźle naszukać. Ja trafiłem na przedsiębiorstwo Concept Music Art, które zapewnia te podstawowe jakże ważne dla każdego rzeczy. Co więcej, firma stawia na rozwój i szkolenie pracownika w branży eventowej. Przyznaję że wiele się tutaj nauczyłem i mogę pracować z różnymi specjalistami. Dzielę się z Wami tą informacją ponieważ wiem, że CMA poszukuje pracowników na różne stanowiska, od pracy fizycznej, po nagłośnienie i grafikę komputerową. Poszukajcie na stronie https://cma.pl i wyślijcie CV. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Elka15
Posty: 4
Rejestracja: 23 lis 2018, 12:31

23 lis 2018, 12:42

Myślę, że na pewno. Warto szukać cały czas ofert pracy, ciągle pojawiają się nowe.
Awatar użytkownika
jerzykm2
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2018, 14:22

19 gru 2018, 15:03

Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.
Awatar użytkownika
marynarz
Posty: 17
Rejestracja: 01 wrz 2018, 23:27

09 lut 2019, 15:37

Zdecydowanie - caly czas trzeba czuwac i obserwowac co w trawie piszczy bo naprawde oferty co chwile splywaja. Sam tak trafiłem do medicover w listopadzie. Robota spoko - atmosfera w biurze przyjazna. W grudniu od razu pojechalismy na cykl szkolen do zakopca - nie powiem... milo bylo ;p W styczniu rozplanowali kolejne konferencje. Ucze sie i zdobywam nowe wyksztalcenie, a w moim wieku od tego zaczyna sie budowac sciezke kariery
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakłady pracy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa