jaka forma reklamy dla restauracji?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

21 maja 2015, 21:56

Ulotki, promocje, profil na fb.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

27 maja 2015, 21:34

Z takim pytaniem najlepiej zgłosić się do specjalistów. Dobrym wyborem na sam początek będzie na pewno audyt marketingowy w trivo.pl - firmie, która zbada dokładnie przebieg dotychczasowych kampanii reklamowych i określi, czemu wykonywane działania nie przynosiły dotąd pożądanych rezultatów i co należy zrobić, aby to zmienić.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

15 wrz 2015, 08:47

Najlepiej postawić na marketing lokalny. Na myśl przychodzi mi między innymi inwestycja w reklamę na dworcu Wrocław z reklama-mstudio.pl. Jeżeli postawimy na ciekawy design, zauważy ją naprawdę ogromna liczba przechodniów.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

23 lis 2015, 15:55

Reklama przez oklejenie wszystkich samochodów firmowych i opakowań transportowych. Na takich przedmiotach jak na pojemnikach na pieczywo erg-system, skrzynkach na napoje można zamówić oznaczenia z logo i adresem restauracji.
Awatar użytkownika
Przemek54
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2015, 13:19

10 gru 2015, 18:50

Każda forma reklamy, na jaką stać restaurację:-) wszystko zależy od zasobów w kieszeni, ale podstawa to foldery reklamowe, ulotki, wizytówki, plakaty, katalogi reklamowe - wszystko to i wszystko inne, oferowane jest przez Polishdruk, tu podaję namiar: http://www.polishdruk.pl. Wspominam o nich, bo w przypadku mojej firmy bardzo mi pomogli, nakierowali mnie na właściwą formę reklamy i nie naciągali na wszystko, co im i mi przyszło do głowy:-) Polecam ich usługi - są naprawdę profesjonalni!
Awatar użytkownika
adamaczek
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2016, 09:42

07 lip 2016, 09:57

Liczy się dobra obsługa klienta i marketing szeptany ;) (pantoflowy), ja w swojej restauracji to stosuje i działa bardzo dobrze :)
Oklejanie samochodów to też dobry sposób na promocję, takie detale dużo dają np: nadruk na torebkach, opakowaniach (nawet tych na wynos).
Mozna też samodzielnie obklejać opakowania, które można zakupić np: w Cater Group - maja też bogaty asortyment spożywyczy - czyli dwa w jednym ;) Podaje namiar na sklep www.catergroup.pl :) Opakowania sushi mozna fajnie obkleić logotypem lub chociaż przyczepic ulotkę - to bardzo dużo daje.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

07 lip 2016, 12:04

ogólnie fajne są targi branżowe jako dosyć innowatorska forma reklamy i bardzo skuteczna. Jeżeli chodzi o twoją branżę to w listopadzie mają odbyć się targi HORECA na których jednym z tematów imprezy jest gastronomia. Miejsce to oczywiście EXPO w Krakowie
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

21 lip 2016, 11:24

Zerknijcie na ofertę producenta toreb reklamowych na panato.org. Uważam, że mają bardzo fajne gadżety, które sprawdzą się także jako reklama dla restauracji. Jestem zdania, że lepiej postawić na mniej wyższej jakości, niż więcej - ale byle jakiej.
Awatar użytkownika
gaij
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2016, 22:47

21 sie 2016, 22:49

Wydaje mi się, że dla restauracji najlepszą formą reklamy będzie bezpośrednia korzyść dla klienta. Warto wypróbować program lojalnościowy np. http://sodexolojalnosc.pl/ i obserwować jaki przynosi efekt. Z tego co czytałam to efekty sprzedażowe potrafią bardzo szybko wzrastać w czasie
Awatar użytkownika
Proline
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2016, 12:26

24 sie 2016, 15:31

Baner reklamowy najlepiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa