Kierowca Międzynarodowy /Belgia/ ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

Forum dla pracodawców, którzy chcą dać pracę
Zablokowany
Awatar użytkownika
holbern
Posty: 522
Rejestracja: 10 cze 2013, 10:32

26 cze 2015, 14:57

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 450 przedsiębiorstwami na terenie całej Europy.
Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.

Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

KIEROWCA MĘDZYNARODOWY C+E
Miejsce pracy: LEPER/BELGIA
Nr ref: DW/SP/01/2015


Obowiązki
- transport międzynarodowy po Anglii, Belgii, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii oraz Niemczech
- udział w załadunku/rozładunku
- wymiana palet
- pomoc w myjniach
- wypisywanie dokumentu CMR


Wymagania
- min. 2-letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym – WARUNEK KONIECZNY
- prawo jazdy kat. C+E + kod 95
- doświadczenie na silosach/cysternach lub chłodniach


Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, diet oraz ryczałtów
- praca w oparciu o polską umowę
- system pracy 4/2( inny system niemożliwy)
- dojazd do Belgii oraz powrót do Polski zapewniony przez pracodawcę


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres nm@holbern.pl wpisując w tytule numer referencyjny DW/SP/01/2015 lub kontakt telefoniczny 662 160 539
Awatar użytkownika
januszpogorzelski0
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:08

29 cze 2015, 12:22

Czy praca w firmie zajmującej się przewozem paczek do anglii, będzie wystarczającym doświadczeniem?
Awatar użytkownika
filip_kolka
Posty: 4
Rejestracja: 30 cze 2015, 08:01

30 cze 2015, 08:13

Znam kilka kierowców w Holbern, dam im znać. Ja bym skorzystał ale czeka mnie przeprowadzka do Anglii w najbliższym czasie. Tam prace dostałem.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2015, 11:06 przez filip_kolka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tobi
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2015, 11:45

30 cze 2015, 18:52

Witaj
Jaką firmę wybierzesz, aby przeprowadzić się? Polecam GFPtrans, parę razy skorzystałem z ich oferty http://taniewysylanie.co.uk/?strona=oferta
Zablokowany

Wróć do „Dam pracę”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa