Pytania o otwarcie sklepu czy to moze coś dać???

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
koksik1000
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2012, 22:58

06 sty 2012, 23:12

Witam mam zamiar wysyłać zapytania do róznych sieci sklepów na temat otwarcia ich placówki w moim mieście z możliwością oczywiscie pracy u nich tzn oni otwierają swój sklep w moim miescie a ja u nich pracuje,czy takie coś wogóle jest możliwe czy ktoś próbował i czy coś w tym stylu wystarczy
,,witam piszę do poństwa z pytaniem,czy sa państwo zainteresowani otwarciem swojego sklepu w dogodnej lokalizacj blisko centrum miasta w miejscowosci ??????"dodał bym do tego zdjecia miejsc w których można było by otworzyc sklep wraz z ich metrarzem i czynszem.Czy takie coś wystarczy ??Oczywiście nie chodzi mi tu o franczyzne tylko o to zeby jakas firma wyłozyła kase na sklep i zatrudniła mnie
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

16 sty 2014, 11:37

Myślę, że to nie wypali, bo takie sklepy działają właśnie na zasadzie franczyzy, więc najpierw musi się znaleźć osoba, chętna do zainwestowania w otwarcie takiego sklepu. Gdyby zarząd sieci miał na własnej głowie otwierane placówki, nie radziłby sobie z formalnościami ;) W Twoim przypadku lepsza by była franczyza. Pamiętaj, że możesz wziąć na nią kredyt, a nawet starać się o arisa.com.pl na podpisanie umowy franczyzowej. Powodzenia!
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 14
Rejestracja: 04 lut 2014, 21:50

04 lut 2014, 22:13

Tez właśnie się za czymś takim rozglądam, ale w przypadku sklepu ( wiem bo znajomy tak działa) to dla początkującego jest wyzwanie.Łatwiej, przynajmniej dla mnie jest wejść w coś takiego cuk.pl. Akurat w mojej miejscowości nie miałbym dużej konkurencji. Aktualnie badam sprawę i podpytuję jak to jest z zyskami w tej branży.
Awatar użytkownika
tpesz
Posty: 10
Rejestracja: 01 sie 2014, 10:55

01 sie 2014, 10:57

Jak sklep będzie chciał otworzyć sklep w twojej okolicy to to zrobi i raczej nie z powodu twojego maila :) Jak pisali inni franczyza wchodzi w grę ale musisz mieć sporo pieniędzy na start żeby je zainwestować.
Awatar użytkownika
Malena
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2014, 22:21

06 lis 2014, 22:23

To są spore koszty jeśli chodzi o sklepy. Wiem bo się orientowałam w tym temacie.
Awatar użytkownika
sporter08
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2014, 14:44

28 lis 2014, 14:49

Witam serdecznie.
Mi udało się samodzielnie założyć sklep internetowy z odzieżą sportową - http://www.invest-sport.pl/ - pomimo braku doświadczenia technicznego ani biznesowego. Samą stronę postawić ci może zewnętrzna firma już za kilka tysięcy złotych. Udostępnią ci też specjalny program do obsługi sklepu. Natomiast o wiele większym wyzwaniem jest zapanowanie nad wysyłkami. Gdy sklep zaczyna rosnąć, możesz oczekiwać od kilkunastu do kilkudziesięciu zleceń dziennie - to ogromna ilość pracy i trzeba naprawdę wykazać się umiejętnościami organizatorskimi. Ale wszystko jest do zrobienia i trzeba przyznać, że pieniądze z takiej działalności są - coraz więcej ludzi zostawia coraz większe pieniądze w internecie.
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

27 maja 2015, 12:07

Dobrze kombinujesz, ale to na pewno nie wypali ;-)
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

29 maja 2015, 01:03

Dlaczego tak myślisz?
Awatar użytkownika
saudill92
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2015, 09:37

10 cze 2015, 09:38

Myślę, że ktoś kto zajmuje się obsługa księgowa firm poznań, dokładnie by Ci powiedział czy to będzie opłacalne i jak w to wejść.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

10 cze 2015, 12:20

Na pewno warto to z kimś skonsultować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa