Forum na sprzedaż

Zarobki za granicą

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Niemiec. Bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

Re: Zarobki za granicą

Postautor: Tymoteuusz » 01 lis 2017, 0:04

Wiadomo, że na zachodzie lepsze niż u nas. Jak szukacie pracy za granicą to zgłoście się do Brasco. Firma zadba o to, byście trafilo w odpowiednie ręce i pracodawca wywiązał się z umowy. W trakcie zatrudnienia możesz się także zwrócić do nich z ew. niejasnościami, na pewno pomogą ;)
Tymoteuusz

Postautor: todos12 » 02 maja 2018, 17:58

Nie wiem czy opłaca się przez pośredników coś kombinować, czy samemu poszukać najlepszego rozwiązania.
Pośrednikom trzeba płacić a samemu można załatwić za darmo.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2018, 18:18 przez todos12, łącznie zmieniany 1 raz
todos12

Postautor: Arina » 16 maja 2018, 16:17

Ja jednak wolałabym postawić na współpracę ze sprawdzoną agencją, szczególnie jeżeli chodzi np. o zatrudnienie w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Fajne propozycje legalnej pracy możemy znaleźć w http://avanti-medic.eu/ , a co najważniejsze możemy tam liczyć zarówno na atrakcyjne warunki zatrudnienia, jak i fajne wynagrodzenie.
Arina

Postautor: Loka34 » 25 cze 2018, 13:52

Zarobki za granica mogą być różne. Dużo zależy od naszych kwalifikacji. Jednak jeśli chcemy naprawdę dobrze zarobić poza granicami kraju, to warto byłoby pomyśleć o zrobieniu certyfikatu językowego - to na pewno pozwoli nam znaleźć lepiej płatną pracę. Na takie certyfikowane egzaminy można się zapisać na przykład poprzez https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/egzaminy-cambridge-english/ - są tam różne poziomy do wyboru, oczywiście im wyższy poziom, tym lepiej dla nas ;)
Loka34

Postautor: Inatka93 » 06 wrz 2018, 14:29

W Łodzi organizowana jest kolejna edycja Międzynarodowego Kongresu Biogospodarki. Szykujecie się? Ja mam zamiar pojechać i porozmawiać na tematy związane z biorafinerią ze specjalistami, którzy się tam zjawią, w tym z Dyrekcja Generalną ds. Badań i Innowacji Komisji Europejskiej.
Inatka93

Poprzednia

Wróć do Niemcy