Lakiernik przemysłowy z j. niemieckim

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wincklerpersonal
Posty: 412
Rejestracja: 06 paź 2013, 15:01

20 sie 2014, 16:28

Winckler Personal, jako Agencja Pośrednictwa, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 7979, poszukuje dla renomowanego klienta na terenie Niemiec kandydatów na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy ze znajomością j. niemieckiego


Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart
Rozpoczęcie pracy: Od zaraz
Nr ref.: 134/2014


Oczekiwania

- Dobra znajomość j. niemieckiego (poziom B2), umożliwiająca swobodną komunikację
- Doświadczenie na stanowisku lakiernika min. 2 lata
- Prawo jazdy
- Własne auto


Obowiązki
- Przygotowywanie lakieru
- Lakierowanie za pomocą pistoletu
- Lakierowanie części maszyn z tworzyw sztucznych
- Polerowanie
- Kontrola jakości


Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie min. 1600-2100 Euro Netto
- Darmowe zakwaterowanie
- Umowę o pracę na niemieckich warunkach
- Indywidualną pomoc w sprawach organizacyjnych


Osoby spełniające wymagania, zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie aktualnego CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl z dopiskiem „Lakiernik”.

KONTAKT Z BIUREM:

Nr tel.: 22 631 11 70
e-mail: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: " Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)."

Jeśli chcą Państwo na bieżąco śledzić nasze oferty pracy, zapraszamy na naszą stronę internetową wincklerpersonal.pl
Awatar użytkownika
adelajda80
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, 11:35
Lokalizacja: szczyrk

18 paź 2014, 09:30

Serdecznie witam. Nie ja- jestem zainteresowana ofertą- ktoś inny. Informację przekażę. Ta osoba szuka pracy, ale czy włada niemieckim- nie wiem??????? Ja potrafię biegle rozmawiać i to nie tylko w tym języku. Pozdrawiam i wszystkim- wszystkiego najlepszego!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa