Berlin: tanie kursy j. niemieckiego

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
euro_train_berlin
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2012, 23:05

09 paź 2012, 23:08

Zapraszam do zapoznania się z kursami w szkole Euro Train Berlin. Są one intensywne, trwają 7 miesięcy.

Jeden moduł to 100 godzin. Nauka w jednym module trwa miesiąc.
Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 13:30 = 5 godzin lekcyjnych dziennie przez cztery dni w tygodniu od wtorku do piątku.

Kursy finansowane są przez Federalny Urząd ds. Obcokrajowców, którzy przebywają na terenie Niemiec, są zameldowani i zarejestrowani w niemieckich urzędach.

Osoby chcące uczyć się dodatkowo na tych kursach, nie posiadające odpowiedniego zaświadczenia z niemieckiego urzędu pracy płacą za każdy moduł, tj. 100 godzin lekcyjnych, około 140 EUR, co daje cenę za lekcję na poziomie 1 eur 40 centów / h.

Kontakt: 030 474975-23 Pani Dr. Swetlana Kristan-Heinze
Awatar użytkownika
czarnuszka
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:50

18 paź 2016, 19:53

Jestem opiekunką osób starszych w Niemczech. Ja uczyłam sie języka niemieckiego metodą SITA i jestem zadowolona z efektów. Ważne jest aby być systematycznym w nauce i uczyć sie zgodnie z ich procedurą, ale dla mnie dodatkowym atutem był stan relaksu podczas odsłuchu lekcji. Ale też to, że należy mówić słowa i zwroty ktore sie zapamiętało, a to u mnie było o tyle łatwiejsze ze mogłam to ćwiczyć codziennie robiąc zakupy, czy rozmawiać z podopiecznymi. Ja polecam metodę.
Awatar użytkownika
mariuszzzz8
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2018, 09:41

25 mar 2018, 09:43

Czy one są tanie to nie wiem tak naprawdę
http://www.caperacehotel.co.uk
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa