Ogłoszenia pracy w niemczech

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcin.koronacki
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2012, 15:52

09 paź 2012, 15:56

Ostatnio w Internecie znalazłem dużo wpisów na temat pracy za granicą. Dużo ludzi zamieszcza swoje ogłoszenia w internecie, oraz szuka tam pracy, ogłaszają się też chętni do pracy.

Na swoim przykładzie mogę polecić serwis gowork.pl
Znalazłem tam sporo ogłoszeń ze swojej dziedziny, wiele firm, kuszące ofert, duże zarobki. Oczywiście płatne w euro. Więc taki wyjazd na rok-dwa, to interesująca inwestycja, jeśli tak mogę to nazwać. Tak też zrobiłem, skorzystałem z jednej z ofert i wyjechałem do Niemiec do pracy na 2 lata. Pracowałem w swojej dziedzinie, jako elektryk. Kapitał który udało mi się zaoszczędzić przeznaczyłem na rozwój swojej firmy w Polsce.

Przy okazji mogę polecić wszystkim wyjazdy za granicę w poszukiwaniu pracy, nabieramy dużo doświadczenia, cenne wpisy do CV, nauka języka, zwiedzanie innego miejsca poza wyjazdami wakacyjnymi w obrębie Polski.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa