Zwrot podatku z zagranicy!!

Praca w Niemczech - bilety autokarowe do Niemiec, opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy
Awatar użytkownika
Iwona009
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2011, 11:14

30 lis 2011, 11:43

Polecam, rozliczanie się z podatku za prace za graniacą!
Skorzystałam z usług firmy KDF-podatki!
Bardzo solidna, rzetelna i zawodowa obsługa!
Wart odzyskać pieniądze, które sie należą!
Awatar użytkownika
Mondek
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2011, 07:04

12 gru 2011, 06:50

Jeśli ktoś potrzebuje się rozliczyć odnośnie takich krajów jak Niemcy, Irlandia, Norwegia, Wlk. Brytania to zdecydowanie najlepiej jest na twojpodatek.pl. Wypełniasz tylko prosty formularz, płacisz 99 złotych (stawka stała) a oni przysyłają Ci stosowne dokumenty i nie musisz biegać po urzędach.
Awatar użytkownika
dinozaurek
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2011, 16:03

14 gru 2011, 16:17

Ja też własnie z ich uslug korzystalem. twojpodatek.pl daje mi swiety spokoj. Kiedys rozliczala mnie taka ksiegowa w Polsce, to kilka razy trzeba bylo wszystko wysylac bo zawsze jakies problemy byly.
Awatar użytkownika
piotr11
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2011, 12:29

23 gru 2011, 12:33

ja też skorzystałem z usług KDF-podatki!!
Pełen profesjonalizm!
Również polecam!
Awatar użytkownika
Mondek
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2011, 07:04

09 sty 2012, 11:23

Zresztą na ich stronie mają dokładnie opisane jak ta procedura wygląda i nie jest to tak skomplikowane jak się wydaje, ale jak Ci księgowa namieszała to potem są problemy. Ja od urzędów trzymam się z daleka w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
Spinacz
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2012, 12:47

26 kwie 2012, 12:48

Ja osobiście to polecam:
QzQ.euro-tax.pl
Otrzymałem zwrotu podatku ponad 4 tysiące,
a wszystko przebiegło profesjonalnie i szybko.

Polecam
Awatar użytkownika
Kucharz
Posty: 2
Rejestracja: 03 maja 2012, 08:43

04 maja 2012, 10:08

W większości warto się rozliczać. Można samemu, można przez firmę. Z doświadczenia wiem, że to drugie jest lepsze.
Awatar użytkownika
doradca_euro-tax.pl
Posty: 89
Rejestracja: 10 paź 2010, 00:04

29 maja 2012, 01:23

Witajcie,

Jestem doradcą online firmy Euro-Tax, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą.
Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych.

Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy.
Zapraszam do dyskusji w tym temacie.


--
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Awatar użytkownika
doradca_euro-tax.pl
Posty: 89
Rejestracja: 10 paź 2010, 00:04

29 maja 2012, 01:24

Akcja promocyjna "Ustrzel zestaw kibica"

Z okazji EURO 2012 dla naszych klientów Euro-tax.pl przygotował niespodziankę!


Podpisz z nami umowę i odbierz zestaw kibica! W jego skład wchodzą różne gadżety piłkarskie.

Akcja kierowana jest do osób fizycznych, posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałych na terenie Polski, które pracowały za granicą w krajach: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria, Belgia, USA, Norwegia, przysługuje im zwrot podatku za pracę za granicą i podpiszą umowę na realizację usługi zwrotu podatku z firmą Euro-Tax.pl .

Aby wziąć udział w Akcji należy wypełnić formularz z danymi osobowymi na dedykowanej Akcji stronie oraz zadeklarować chęć wzięcia udziału w akcji promocyjnej wpisując w formularzu hasło promocji KIBIC.

Regulamin Akcji dostępny jest na stronie: euro-tax.pl/aktualnosci/akcja-promocyjna-ustrzel-zestaw-kibica,161.html

--
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Awatar użytkownika
doradca_euro-tax.pl
Posty: 89
Rejestracja: 10 paź 2010, 00:04

25 lip 2012, 22:20

Prosimy o wzięcie udziału w Narodowym Badaniu Emigrantów

Zmierzamy ku lepszemu. Euro-Tax.pl się zmienia - dla naszych klientów.

Zmiany, nad którymi pracujemy mają być przede wszystkim usprawnieniem dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Dlatego prosimy wszystkich, mających jakiekolwiek doświadczenie w migracji zarobkowej, aby przyczynili się do tych zmian, pomogli nam poprzez wypełnienie krótkiej ankiety. Nie zajmie to Państwu więcej jak 3 minuty.

Zapraszamy do ankiety pod tym linkiem:
docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEI3UFAzSWoyeDBSWW5WanA1UzkyeWc6MQ

Pozdrawiamy,
Zespół Euro-Tax.pl

-----------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl

euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa