Forum na sprzedaż

5,3 mld zł do odzyskania - raport specjalny Euro-tax.pl

Forum dla mieszkających lub wybierających się do Irlandii. Opinie, porady, uwagi, pytania, zakwaterowanie, poszukiwanie pracy, legalizacja pobytu, po pracy

5,3 mld zł do odzyskania - raport specjalny Euro-tax.pl

Postautor: doradca_euro-tax.pl » 12 mar 2013, 23:19

5,3 MLD ZŁOTYCH DO ODZYSKANIA

Euro-Tax.pl Sp. z o.o. przygotowała raport na temat emigracji XXI wieku. Wynika z niego, że Polacy pracujący za granicą mogą zasilić rodzimą gospodarkę zastrzykiem w postaci 5,3 mld złotych.

Aż 5,3 mld złotych wart jest rynek zwrotu nadpłaconego za granicą podatku dochodowego. Z raportu firmy Euro-Tax.pl Sp. z o.o. wynika również, że tylko w ciągu ostatnich trzech lat polscy emigranci zasilili naszą gospodarkę o min. 500 milionów złotych, tyle bowiem już otrzymali zwrotu podatku dochodowego z zagranicznych urzędów skarbowych. Do odzyskania jest jednak znacznie więcej, bo ponad 5 mld złotych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wartości rynku nadpłaconego podatku oraz profilu polskiego emigranta zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem.

Raport Euro-tax.pl nt. Emigracji XXI wieku znajdziecie Państwo tu: euroads.hti.pl/raporty/Emigranci_XXI_wieku_raport_Euro-Tax_pl.pdf

Pozdrawiam,
--------------------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Euro-tax.pl na Facebooku
doradca_euro-tax.pl
 
Posty: 100
Rejestracja: 10 paź 2010, 0:04

Wróć do Irlandia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości