Wozek widlowy w Anglii!!! Prosze o opinie i o rady...

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LooznyRysio
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2007, 10:04

27 cze 2007, 10:09

Witam, mam do Was pytanie odnosnie uprawnien zrobionych w Polsce na wozek widlowy i czy one sa akceptowane w Anglii? W osrodku w ktorym chce zrobic te uprawnienia mowia ze jak najbardziej sa akceptowane na calym swiecie...Dostaje sie podobno papier o tym, ze odbylo sie taki kurs i jeszcze jakis inny papierek(ksiazeczke) w ktorym sa jakies tam inne inormacje dla pracodawcow...
Bardzo prosze o pomoc i o jakies informacje

Pozdrawiam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
krzys2
Posty: 14
Rejestracja: 30 kwie 2007, 09:54

27 cze 2007, 10:24

Witam,
rok czasu pracowałem na wózku widłowym. Jednak uprawnienia robiłem w Anglii. Myślę, że są akceptowane uprawnienia z Polski, chociaż uważam, że powinny być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Podaję Ci kontakt do agencji, która zatrudnia kierowców wózków widłowych. Tak myślę, że jakby co i pracę znajdziesz i otrzymasz informacje. tel. 0044 20 8555 8261. Agencja mieści się w Londynie w dzielnicy Stratford. Oczywiście rozmawiają tylko po angielsku. Możesz do tej agencji napisać e-maila do osoby, która bezpośrednio zajmuje zatrudnianiem na wózki widłowe. Jest to Gemma Hudgell. Adres e-mail: gemmahudgell@brookstreet.co.uk, możliwe, że po gemma w adresie e-mail jest kropka, ale nie jestem pewny. Pozdrawiam. Napisz jak coś załatwisz.
Awatar użytkownika
mbttraining
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2010, 22:14

04 lut 2010, 22:19

KURSY NA WÓZKI WIDŁOWE - POLSKI INSTRUKTOR

FIRMA MBT Training
ZAPRASZA
na organizowane w każdą sobotę kursy na wózki widłowe

kursy prowadzi polski instruktor
angielska licencja
dogodne terminy
atrakcyjne ceny
kurs w miłej bezstresowej atmosferze


Płatne po zdanym egzaminie!!!!!!!!

KONTAKT:

mobile: 0 777 327 1883
mbtkursy.com
email: flt-instructor@wp.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa