rozliczenie podatku

Poradnik, własna działalność, czarna lista, biała lista, WRS, konto w banku, NIN - National Insurance National Insurance Number, po pracy, zakwaterowanie, poszukiwanieie pracy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 04 sie 2017, 20:00

21 lut 2018, 17:56

Do tej pory nie rozliczałem się samodzielnie do urzędu skarbowego - zwykle ktoś mnie w tym wyręczał. Obecnie nie ma mi kto w tym pomóc, dlatego potrzebuję wypełnić formularz i wyliczyć zwrot podatku z Anglii. Czy macie jakieś sprawdzone kalkulatory online, czy wszystko samodzielnie wyliczacie?
Awatar użytkownika
komik34
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2018, 09:38

16 mar 2018, 09:40

Ale to są ludzie którzy za 20 złoty rozliczają
Ostatnio zmieniony 29 mar 2018, 19:53 przez komik34, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebba224
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2018, 11:12

22 mar 2018, 11:14

Jest dużo doradców co za 30 złoty rozliczą pit
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2018, 10:00 przez sebba224, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arina
Posty: 35
Rejestracja: 11 maja 2017, 10:26

28 mar 2018, 15:02

Większość osób jednak w naszym kraju rozlicza się z krajowego podatku. Przy czym bez wątpienia warto sięgnąć po jakiś fajny program jak chociażby http://pit.fundacjapociecha.pl/ . Korzystając z niego mamy od razu możliwość przekazania swojego 1% dla Fundacji Pomocy Dzieciom Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/ . Wspiera ona najmłodszych z niewydolnych wychowawczo, oraz ubogich rodzin. Dzięki temu mają one takie same szanse, jak dzieci z bardziej zamożnych rodzin i nie muszą się wstydzić przed swoimi rówieśnikami.
Awatar użytkownika
Youe
Posty: 6
Rejestracja: 24 lut 2019, 22:49

24 lut 2019, 23:48

Ktoś musiałby mieć bardzo pojętną głowę aby samemu to wszystko zrobić. Dla mnie to totalny kosmos, nie rozumiem tego języka księgowego. Zawsze korzystam z programów online które wszystko za mnie liczą. Bardzo fajny jest ten ze strony PITAX , nawet nie trzeba go pobierać na komputer, można wszystko zrobić online
ODPOWIEDZ

Wróć do „Anglia”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa