Reklama - materiały POS

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adamowski_j
Posty: 28
Rejestracja: 05 lis 2015, 12:12

19 sty 2017, 16:00

Cześć, słyszał ktoś z Was o materiałach POS? to są wyspy handlowe i stanowiska czy ekspozytory. mało jest informacji na ten temat w sieci a ja zastanawiam się, czy warto zainwestowac w coś takiego. oczywiscie POS sa projektowane dla każdej firmy indywidualnie w zależności od tego czym sie dana firma zajmuje. mysle ze dzieki temu wyglada sie bardziej profesjonalnie. duze firmy pewnie takie stanowiska zamawiają do galerii handlowych itd ale mniejsze takie jak moja np mogą z czegos takiego skorzystac np na targach i wystawach, prawda? jakie jest wasze zdanie na ten temat? jedyna strona fajna jaką znalazłam to www.berkano.pl oni oferują takie materiały POS ale nie wiem jaką mają opinie.
Awatar użytkownika
aga22
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2017, 18:20

23 mar 2017, 22:05

Moim zdaniem warto inwestować w różnego rodzaju praktyczne gadżety reklamowe ;) To jest naprawdę bardzo skuteczne, jeśli dobrze dobierze się grupę odbiorców :) Ostatnio np. wpadło mi w ręce takie coś http://www.tech-media.pl/search/t37897, ... _nadrukiem :D
Awatar użytkownika
jackwelss39
Posty: 37
Rejestracja: 14 mar 2017, 17:55

25 lip 2017, 13:37

A ja zdecydowałem się na bardzo fajną forme reklamy. Trochę się bałem na poczatku ale niepotrzebnie. Pokazy produktowe w galeriach handlowych przyniosly bardzo dobre efekty. Trzeba wynajac tylko profesjonalne hostessy do tego http://papilioagency.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa