Forum praca - ogłoszenia o prace - forumpraca.pl

Mieszkanie pod wynajem.

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Mieszkanie pod wynajem.

Postautor: kornelka3 » 21 sie 2018, 12:46

Mozna kupic ladne mieszkanie dla siebie czy pod wynajem. Tutaj http://dudadevelopment.pl/ mozna znalezc dewelopera, ktory nam pomoze w znalezieniu odpoweidniego dla siebie. Warto o tym pomyslec.
kornelka3

Postautor: Grzesiek4 » 31 sie 2018, 10:26

Zależy gdzie, jakie miasto, jaki standard, jaka półka cenowa itp. Musisz porównać ceny konkurencji i sobie zobaczysz ile czasu będzie Ci się spłacało.
Grzesiek4

Postautor: Ngiphethacl » 13 wrz 2018, 19:21

Hej wszystkim. Szukam w chwili obecnej przetestowanych rozwiązań w aspekcie polis nieruchomości. Nie ma łatwo, jeśli chodzi o dobór czegoś z porównań w sieci. Moje zainteresowanie przykuły oferty takie jak ubezpieczenie mieszkania mbank z ubezpieczeniemieszkania.pl. Czy myślicie, że będzie to słuszny wybór?
Ngiphethacl

Postautor: alok565 » 17 wrz 2018, 13:52

Dostałem prace w Warszawie i szukam mieszkania. Moj znajomy polecił mi BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA , poniewaz uważa, że mają najlepszą oferte mieszkan w Warszawie. Sprawdziłem ich oferte i zdecydowanie sie z nim zgadzam, poniewaz dawno nie widziałem tak dobrych cen. Oferta jest bardzo zroznicowana.
alok565

Postautor: maja123 » 24 wrz 2018, 1:38

Mieszkanie pod wynajem należy odpowiednio umeblować. Trzeba również zadbać o wysokiej jakości sprzęt RTV i AGD. Im lepsze będą urządzenia, tym więcej będziemy mogli zażądać za wynajem. Gdy ja urządzałem swoje mieszkanie, kupiłem sprzęt AGD firmy Candy - pralka, Bianca BWM 148PH7/1-S jest naszprycowana ciekawymi funkcjami. Jej dużą zaletą jest fakt, że obsługiwać można ją za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Super sprawa!
maja123

Poprzednia

Wróć do Własna działalność - DG, spółki, franczyza