Mieszkanie pod wynajem.

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Grzesiek4
Posty: 15
Rejestracja: 29 lis 2017, 07:38

31 sie 2018, 10:26

Zależy gdzie, jakie miasto, jaki standard, jaka półka cenowa itp. Musisz porównać ceny konkurencji i sobie zobaczysz ile czasu będzie Ci się spłacało.
Awatar użytkownika
Ngiphethacl
Posty: 5
Rejestracja: 07 wrz 2018, 16:44

13 wrz 2018, 19:21

Hej wszystkim. Szukam w chwili obecnej przetestowanych rozwiązań w aspekcie polis nieruchomości. Nie ma łatwo, jeśli chodzi o dobór czegoś z porównań w sieci. Moje zainteresowanie przykuły oferty takie jak ubezpieczenie mieszkania mbank z ubezpieczeniemieszkania.pl. Czy myślicie, że będzie to słuszny wybór?
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

17 wrz 2018, 13:52

Dostałem prace w Warszawie i szukam mieszkania. Moj znajomy polecił mi BIURO NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA , poniewaz uważa, że mają najlepszą oferte mieszkan w Warszawie. Sprawdziłem ich oferte i zdecydowanie sie z nim zgadzam, poniewaz dawno nie widziałem tak dobrych cen. Oferta jest bardzo zroznicowana.
maja123

24 wrz 2018, 01:38

Mieszkanie pod wynajem należy odpowiednio umeblować. Trzeba również zadbać o wysokiej jakości sprzęt RTV i AGD. Im lepsze będą urządzenia, tym więcej będziemy mogli zażądać za wynajem. Gdy ja urządzałem swoje mieszkanie, kupiłem sprzęt AGD firmy Candy - pralka, Bianca BWM 148PH7/1-S jest naszprycowana ciekawymi funkcjami. Jej dużą zaletą jest fakt, że obsługiwać można ją za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Super sprawa!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa