Franczyza - Intermarche

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
intermarche.kuba
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2016, 10:52

03 lis 2016, 10:53

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką franczyzy i współpracy z Intermarche.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
Awatar użytkownika
Monia76
Posty: 6
Rejestracja: 03 lis 2016, 13:05

03 lis 2016, 13:06

Dzień dobry,
Czy może Pan rozwinąć temat modelu franczyzy Intermarche? Chciałabym wraz z mężem zainwestować oszczędności we własny biznes, może właśnie franczyzowy
Awatar użytkownika
intermarche.kuba
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2016, 10:52

05 lis 2016, 20:10

Witam,

zapraszam przede wszystkim do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej (link w stopce), znajdą tam Państwo podstawowe informacje o współpracy z Intermarche, a następnie chętnie udzielę odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania

Kuba,
Doradca online Intermarche

http://muszkieterowie.pl/wlasnybiznes
Awatar użytkownika
bimber
Posty: 5
Rejestracja: 06 lis 2016, 09:40

06 lis 2016, 10:31

powiedzmy; od momentu decyzji, że chcę prowadzić taki sklep do otwarcia ile trzeba czasu?
Awatar użytkownika
Monia76
Posty: 6
Rejestracja: 03 lis 2016, 13:05

06 lis 2016, 14:40

Jeżeli faktycznie ktoś się decyduje to czy jest możliwość samodzielnego doboru lokalizacji, czy to sieć wybiera gdzie będzie miał być sklep i wtedy franczyzobiorca musi się przeprowadzić?
Awatar użytkownika
karaiby33
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2016, 02:09

07 lis 2016, 02:13

bimber pisze:powiedzmy; od momentu decyzji, że chcę prowadzić taki sklep do otwarcia ile trzeba czasu?
wydaje mi się, że trzeba przynajmniej przejść szkolenie. Z resztą chyba inwestując takie pieniądze nie ma się co spieszyć.
Monia76 pisze:Jeżeli faktycznie ktoś się decyduje to czy jest możliwość samodzielnego doboru lokalizacji, czy to sieć wybiera gdzie będzie miał być sklep i wtedy franczyzobiorca musi się przeprowadzić?
dobre pytanie. Ja bym chciał wiedzieć także czy same gotowe lokale wchodzą w grę czy budowa na upatrzonej działce także jest możliwa
Awatar użytkownika
intermarche.kuba
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2016, 10:52

08 lis 2016, 18:09

Witam,

bimber pisze:powiedzmy; od momentu decyzji, że chcę prowadzić taki sklep do otwarcia ile trzeba czasu?
sam cykl szkoleń z praktyką trwa około 5 miesięcy, nie włączając w to np. czasu wzniesienia hali
Monia76 pisze:Jeżeli faktycznie ktoś się decyduje to czy jest możliwość samodzielnego doboru lokalizacji, czy to sieć wybiera gdzie będzie miał być sklep i wtedy franczyzobiorca musi się przeprowadzić?
przyszły franczyzobiorca musi być gotowy do ewentualnej zmiany miejsca zmieszkania
karaiby33 pisze: dobre pytanie. Ja bym chciał wiedzieć także czy same gotowe lokale wchodzą w grę czy budowa na upatrzonej działce także jest możliwa
nie każdy lokal spełnia warunki na wielkopowierzchniowy sklep, spożywczy czy budowlany, Muszkieterowie mają wymagania co do warunków w jakich prowadzona będzie franczyza

Kuba,
Doradca online Intermarche
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa