W co mógłbym zainwestować około 50 tysięcy?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
przedsiebiorca
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2016, 12:15

11 lip 2016, 12:29

Dzień dobry, jestem średniej wielkości przedsiębiorcą. Prowadzę kilka firm. Postanowiłem jednak pójść o krok dalej i w coś zainwestować. Nie wiem jeszcze do końca w co, mam kilka pomysłów: giełda, forex, pożyczki społecznościowe. Zależy mi na czymś opłacalnym, jestem świadomy ryzyka. Na giełdzie za bardzo się nie znam, dlatego nie jestem do tego jakoś szczególnie przekonany. Proszę w takim razie o jakąś radę.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

24 lip 2016, 16:44

proponuję wybrać się na targi branźowe kilka razy i tam szukać natchnienia. Teraz akurat coś dla Ciebie idealnego szykuje się w październiku w KRK a mianowicie targi w branży innowacji czyli EUROTOOL. Na takich targach można poznać inne strony biznesu i nabrać nowych ciekawych pomysłów moim zdaniem :)
Awatar użytkownika
majka-wro
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2016, 11:51

25 lip 2016, 13:27

Wspominasz o pożyczkach społecznościowych i ja uważam, że jest to dobre rozwiązanie. Giełda i forex wymagają odrobiny wiedzy z zakresu finansów, a nie wiem czy ją posiadasz, choć będąc przedsiębiorcą (jak się przedstawiasz) powinieneś się w takich sprawach orientować. Jeśli jednak wolałbyś coś mniej wymagającego, ale opłacalnego i bardziej pewnego to myślę, że social lending byłby w stanie spełnić Twoje wymagania. Przyjrzyj się zwłaszcza CapitalClub, bo może Cię to zainteresować (inwestycje w polskie firmy). Śmiało możesz tam zainwestować całe 50 tysięcy, możesz to też sobie jakoś rozdzielić, tu akurat masz dowolność i wszystko zależy od Ciebie. Ja jednak na Twoim miejscu byłabym właśnie za takim rozwiązaniem :)
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

21 paź 2016, 13:58

A może w jakieś akcje na giełdzie?
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

16 maja 2017, 21:48

W polski kebab, jest popyt.
Awatar użytkownika
Kraq
Posty: 4
Rejestracja: 12 sty 2018, 18:58

19 sty 2018, 15:44

Z inwestycji aktualnie polecam Bitcoiny. Mogą przynieść ogromny dochód, jednak wiąże się to z sporym ryzykiem.
Awatar użytkownika
pracownica_roku
Posty: 14
Rejestracja: 13 wrz 2017, 10:24

21 sty 2018, 20:23

Być może zainteresuje Cię przejęcie jakiejś spółki? Dodatkowe info o tym możesz znaleźć w sieci. Jak dla mnie jest to całkiem rozsądna opcja, a zainwestowane pieniądze mogą się dosyć szybko zwrócić z nawiązką. Uważam, że to rozwiązanie dla ludzi samodzielnych i śmiało dążących do celu.
maja123

22 sty 2018, 22:39

Istnieje szereg możliwości! Myślę jednak, że nikt nie wskaże Ci, w co powinieneś zainwestować. Najrozsądniej będzie jeśli udasz się do instytucji finansowej, która mogłaby pomóc Ci w dokonaniu wyboru. Jedną z nich jest chociażby http://www.viennalife.pl/strefa-klienta ... aj-polisa/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa