Organizacja imprezy dla pracowników

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Endomondo
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:59

17 lip 2019, 03:28

My korzystamy od kilku lat z usług agencji organizującej imprezy. Firma nazywa się Maestro - megashow pl Oferta jest szeroka - robimy z nimi zarówno jak tu już pisano wyjazdy w teren konkretnie dają nam kompleksowa ofertę razem z noclegami team buildingiem i częścią wieczorną. Ale generalnie specjalizują się w dużych eventach firmowych bankiety, gale, konferencje. Dla nas to jest wygodne bo jako HR dostajemy kilka zróżnicowanych propozycji z których sobie tylko wybieramy, a cenowo wychodzimy lepiej niż gdybyśmy to same organizowały - to tez już było testowane. :lol:
Awatar użytkownika
Dobromir85
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:24

21 lis 2019, 13:26

Polecam imprezy na statku lub w tramwaju:

tramparty . pl

boatparty . pl
Awatar użytkownika
filigranova
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:28

16 gru 2019, 16:43

O, nie widziałam jeszcze takiej imprezy, to może być ciekawe. Ważne są też atrakcje jakie są na takich imprezach, mi się najbardziej podobał pokaz barmański w wykonaniu Speedbar. Pana Krzysztofa znam z programu mam talent ale widzę że nada doskonali swoje umiejętności
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa