moja własna firma budowlana

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
kaple4
Posty: 5
Rejestracja: 08 wrz 2016, 19:22

15 wrz 2016, 21:12

DObra księgowość to podstawa. Nie warto tu oszczędzać
Awatar użytkownika
alaklara
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2016, 18:44

22 lis 2016, 22:51

Posiadanie własne firmy to świetna rzecz, chociaż trzeba poświęcić jej dużo czasu, w sumie na początku jest to praca 24h/dobę. Jeśli nie do końca orientujecie się w temacie księgowości, podatków, prawa pracy, albo jesteście zainteresowani szkoleniami biznesowymi, zobaczcie sobie stronę Seka.pl - firma oferuje doradztwo w prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

27 sty 2017, 09:56

Warto też sprawdzić przyszłych chociażby kontrahentów, czy są wiarygodni. Biuro detektywistyczne bia.com.pl jest bardzo profesjonalnie jeśli chodzi o takie rzeczy. Takie rozwiązanie może przestrzec przed wieloma problemami, szczególnie jeśli dopiero zaczynamy.
Awatar użytkownika
robert78
Posty: 9
Rejestracja: 11 paź 2016, 16:33

02 sie 2017, 15:50

Sam rozmyslam nad otwarciem swojej wlasnej dzialalnosci .. poprostu nie bralem jeszcze pod uwage tej branzy. Z tego co sie dowiedzialem u mnie w okolicy sa w planach dosc spore inwestycje. Ma powstac zupelnie nowe osiedle zbudowane od podstaw. Jakbym sie pospieszyl to mozna sie dobrze wstrzelic ze swoja oferta i zgarnac jakies dobre zlecenia. Nie wiem tylko jaki sprzet ciezki wybrac - a z pewnoscia bedzie taki potrzebny .. np. podnosnik przy jakichs pracach na wysokosci. Spory wybor widzialem na tej stronie https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wyna ... rzyczepach Sa moze na forum jacys eksperci w tej dziedzinie? Interesuje mnie jak wyglada sprawa odnosnie eksploatacji oraz jej kosztow. Bede wdzieczny za rekomendacje.
Awatar użytkownika
gutek54
Posty: 5
Rejestracja: 08 sie 2017, 13:21

08 sie 2017, 13:41

A może najlepiej by było popytać o to znajomych? Mi się wydaje, że to jest dobre źródło wiedzy :)
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2017, 15:37

24 wrz 2017, 15:41

ja parę miesięcy temu zakładałem firmę hydrauliczną, wziąłem dotację z PUP,znalazłem 2 konkretnych żyrantów między znajomymi jakoś poszło:) schody się zaczęły przy rozliczaniu...kompletnie nie mam do tego głowy ale czytałem że dobrą opcją jest księgowość internetowa https://wfirma.pl przy takiej dużej ilości zleceń jaką mam
Awatar użytkownika
Konkonmad
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2017, 23:53

01 gru 2017, 23:56

Też chciałbym mieć własną firmę budowlaną, ale nie umiem budować ;<
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

07 gru 2017, 18:37

Prowadząc firmę budowlaną i posiadając sporo drogocennych maszyn warto w trosce o ich bezpieczeństwo zainwestować w dobrej jakości ewidencję maszyn. Znajdziesz ją w firmie http://www.satisgps.com/zastosowania-biznesowe/maszyny/. Ciekawe rozwiązanie, przystępne ceny i wysoka jakość produktów. To dobra inwestycja więc warto się nad nią poważnie zastanowić.
Awatar użytkownika
BoskoJaro
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2017, 12:47

08 gru 2017, 12:56

Jeżeli będziesz potrzebował wsparcia se strony informatycznej, dla np. swojej strony internetowej, to polecam skorzystać z usług outsourcingowych altimi.com/outsourcing-it pomoże zaoszczędzić czas i pieniądze.
Awatar użytkownika
kornelka3
Posty: 53
Rejestracja: 24 lis 2017, 15:58

17 gru 2017, 21:54

Ważne jest też to, żeby pracownicy pracowali w bezpiecznych warunkach. W skontrolowaniu swojej firmy pod tym kątem pomaga ta firma https://www.seka.pl/oferta/audyt-bezpieczenstwa/ To dobrzy specjaliści. Sprawdzą, czy wszystko w firmie jest zgodne z przepisami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa