jaka forma reklamy dla restauracji?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

03 lut 2015, 16:02

jaka byscie wybrali forme reklamy dla restauracji, ktora miesci sie w centrum miasta liczacego powyzej 500 tys. mieszkancow? widze, ze konkurencji coraz wiecej i trzeba sie jakois wyroznic. co waszym zdaniem sprawdzi sie najlepiej?
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

03 lut 2015, 16:15

moim zdaniem ulotki :) ludzie czesto chodza i szukaja jakiegos lokalu i moze akurat zagladna zeby sprawdzic co to :) ulotex u mnie zajmuje sie kolportazem ulotem i jestem bardzo z nich zadowolony :)
Awatar użytkownika
agatoos
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2013, 16:49

10 lut 2015, 09:50

Również jestem za ulotkami+obowiązkowo porządnie zrobiona strona internetowa, czasem media społecznościowe - strona na fb.
Awatar użytkownika
Domara
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2015, 16:06

23 lut 2015, 16:11

Ja bym nawiązała kontakt z firmami, które zajmują się organizowaniem imprez. Poza tym reklama na portalach turystycznych. Poza tym musisz mieć dobrą opinię wśród klientów.


-----------------
Dla każdego coś ciekawego stylowe fotele
Awatar użytkownika
magdaalena
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:44

04 mar 2015, 14:50

bez wątpienia najlepszą reklamą w moim odczuciu jest rekomendacja klientów, proponuję położenie nacisku na kuchnię i będzie super reklama
Awatar użytkownika
taga
Posty: 192
Rejestracja: 24 maja 2014, 11:41

30 mar 2015, 23:41

Zdecydowanie rekomendacja klientów jest ważna. W sieci jest wiele portali na których ocenia się lokale gastronomiczne. Myślę też, że warto pomyśleć o odpowiedniej reklamie w internecie, tzw. marketingu szeptanym. Więcej o nim przeczytać możecie na stronie: bizzit.pl/marketing-szeptany. Dzisiaj to podstawa, bo wszystkiego szukamy w sieci, także restauracji.
Awatar użytkownika
kafano
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2015, 11:58

31 mar 2015, 11:59

Marketing szeptany oraz media społecznościowe, ewentualnie zniżki;p

http://www.polfarmer.com
Awatar użytkownika
UpMenu
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2015, 09:35

12 kwie 2015, 09:44

Marketing w internecie powinien obejmować m.in.:
- kampanie Google AdWords do pozyskiwania nowych klientów.
- kampanie email i SMS do aktualnych klientów z ofertami specjalnymi (do aktywizacji aktualnych klientów). Oczywiście aby prowadzić kampanie email i SMS trzeba regularnie zdobywać zgody klientów na komunikację elektroniczną
- dobra strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych i jeśli restauracja ma dostawy obowiązkowo z zamówieniami online z własnej strony

Polecam sprawdzić: http://www.upmenu.com

Oczywiście nie należy zapominać o podstawach czyli:
- dobrym jedzeniu
- dobrej obsłudze
Awatar użytkownika
miklus
Posty: 53
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:45

30 kwie 2015, 13:43

skoro zebrały się tu już osoby z gastronomii, to powiedzcie mi proszę jak ogarniacie sprawę rezerwacji w lokalach? prowadzicie zeszyty czy macie jakieś programy do tego?
Awatar użytkownika
maltanczyk
Posty: 91
Rejestracja: 11 lis 2014, 15:01

05 maja 2015, 10:25

Booking Please - z nim zrobisz wsyzstkie rezerwacje do hoteli / restauracji itd. Według nas najlepszy - a korzystaliśmy już z wielu i booking please pozostaliśmy wierni :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa