Szkolenia w firmie - opinie

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin35
Posty: 14
Rejestracja: 07 maja 2014, 14:56

08 maja 2014, 14:16

Prowadzę dosyć małą firmę (18 osób), jednak zależy mi na tym, aby moi pracownicy ciągle podwyższali swoje kompetencje, ponieważ firmy, które o to nie dbają wiele tracą. Moja firma zajmuje się tematyką informatyczną, grafika, programowanie, a moim zdaniem podwyższanie swoich kompetencji w tych dziedzinach jest kluczowe. Przeglądałem wiele ofert szkoleniowych, jednak muszę przyznać, że takie kursy według mnie są drogie, a ponadto nie wszystkie posiadają dogodny dla mnie program szkoleniowy, dlatego pomyślałem o tym, aby skorzystać ze szkoleń e-learning. Chcę zdecydować się na nauczanie na odległość, ponieważ wiąże się to z mniejszymi kosztami oraz z oszczędnością czasu - pracownik może uczyć się w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Czy ktoś z Was korzystał z takiej metody nauczania? Czy według Was takie szkolenia na odległość są tak samo skuteczne aniżeli tradycyjne szkolenia?
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

08 maja 2014, 20:59

Coraz częściej okazuje się, że szkolenia na odległość są bardziej skuteczne, bo ktoś kto bierze udział, np. z domu czuje się swobodniej. Takie szkolenia od lat prowadzi ementor.pl i z tego, co się orientuję wielu ważnych ludzi się u nich uczy.
Awatar użytkownika
szymon83
Posty: 20
Rejestracja: 08 kwie 2014, 10:05

13 sie 2014, 21:55

sylwia4012 pisze:Szkolenia są doskonałym sposobem na podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników.
Masz całkowitą rację. Sam w swojej firmie stawiam na rozwój i szkolenia pracowników.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2014, 14:51 przez szymon83, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marion
Posty: 156
Rejestracja: 19 mar 2015, 12:30

31 mar 2015, 14:20

jeśli szukacie ciekawych kursów i szkoleń to polecam portal rekrutacyjnarewolucja.pl , jest bardzo dużo ofert :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa