W co zainwestować?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Daria.Krukowska
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:53
Lokalizacja: Olkusz

23 paź 2018, 20:06

Wielu z Was podaje na prawdę ciekawe formy inwestycji. Jednak ja zastanawiam się nad zainwestowaniem oszczędzonych pieniędzy na rzecz firmy. Chcę wysłać swoich pracowników na szkolenia i różne konferencje. Myślę również o wdrożeniu systemu ewidencji czasu pracy. Szukałam wielu firm, które się tym zajmują i najbardziej zainteresowała mnie ta firma lepson.pl jeśli moglibyście wypowiedzieć się w tym temacie byłabym bardzo wdzięczna, nie znam się na tym ale uważam, że taki system ma wiele plusów. I dla mnie jako właściciela firmy i dla pracownika.
Awatar użytkownika
luck
Posty: 44
Rejestracja: 10 sie 2017, 09:16

14 lis 2018, 07:01

Najbezpieczniejsze wydaje się tutaj inwestowanie w kilka form:

na lokacie
na koncie oszczędnościowym
ewentualnie w formie złota

Polecam główne założenie sobie konta oszczędnościowego.W przeciwieństwie do lokaty, daje o wiele większą wolność. Możesz wyplacić z konta pieniądze kiedy chcesz bez konieczności utraty oprocentowania,ktore uda się zarobic na koncie. Najlepsze warunki oprocentowania zyskują klienci zakladający nowe konto w banku.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

15 lis 2018, 21:16

w zakup nieruchomości.
Awatar użytkownika
eryka
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2018, 13:02

22 lis 2018, 13:20

Najlepiej w siebie ;D
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

31 gru 2018, 14:06

Kupić mieszkanie i wynająć. To prosta recepta i nie trzeba się znać na obsłudze najmu. Firma zrobi to za właściciela nieruchomości. Tak to przebiega w uproszczony sposób https://hotmoney.pl/jak-zarobic-na-wlasnym-mieszkaniu/. Taki dochód pasywny ze swojego mieszkania jest jak najbardziej OK :)
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

02 sty 2019, 09:15

Sprawdżcie www.orion.lublin.pl/inwestycje - mieszkania w Lublinie w bardzo dobrej cenie.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

17 sty 2019, 08:00

Teraz wiele osób chce inwestować w nieruchomości, a to mimo wszystko dość poważna inwestycja, która sporo kosztuje. Wybór mieszkań jest spory i nawet coraz częściej w ofertach można znaleźć takie dwupoziomowe: http://inspiracje.net.pl/mieszkania-dwupoziomowe-wady-i-zalety/ ale czy się to opłaca, to już inna kwestia. Poza tym korzystność podobnych inwestycji zależeć będzie od wielu czynników.
Awatar użytkownika
Misia123
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2018, 20:35
Kontakt:

18 sty 2019, 13:29

Inwestycje w mieszkania na wynajem to wciąż dobra inwestycja. Coraz mniej ludzi stać na kredyt, a coraz więcej decyduje się wynajmować.
Awatar użytkownika
Carla
Posty: 93
Rejestracja: 11 lis 2014, 16:00

28 lut 2019, 23:17

Ja postanowiłam zainwestowac w mieszkanie pod wynajem i kupilam apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Uważam, że to świetny pomysł na biznes. Bo taka inwestycja szybciej się zwraca i zarabia na siebie. A w takiej lokalizacji mozna świetnie zarobić na wynajmowaniu mieszkań, szczególnie w sezonie letnim. Chociaz i poza sezonem jest tam sporo turystów.
Awatar użytkownika
alok565
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2017, 07:59

30 cze 2019, 14:23

Moim zdaniem opłaca sie inwestycja w mieszkania. Sam ostatnio zainwestowałem w ofercie RIVERFRONT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa