W co zainwestować?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
terrio

26 lip 2018, 13:54

W kontekście giełdy, opłaca się na sam początek próbować swoich sił w transakcjach instrumentami o niskim poziomie ryzyka, aby się wdrożyć w mechanizm działania giełdy i nie ryzykować utraty całej sumy pieniędzy już na wstępie. Kryptowaluty kuszą obietnicami dużego zysku w krótkim czasie, ale prawda jest taka, że nawet doświadczeni maklerzy giełdowi odradzają lokowanie tam pieniędzy, jeśli się nie ma doświadczenia. W kontekście rozwoju itd., to dobrze jest zajmować się wynajmem lokali czy mieszkania, bo to zawsze trochę dodatkowego, stałego zysku do kieszeni.

Najlepiej zasięgnąć porady specjalistów na forum biznesowym http://bif24.pl/
dana78

18 paź 2018, 11:07

Inwestować warto w różne produkty. W ostatnim czasie wydaje mi się, że warto spróbować w monety uncjowe.Widziałam takie na metalmarket.eu Zawsze możesz zainwestować w mniejsze wartości, a potem coraz więcej inwestować.
Daria.Krukowska

23 paź 2018, 20:06

Wielu z Was podaje na prawdę ciekawe formy inwestycji. Jednak ja zastanawiam się nad zainwestowaniem oszczędzonych pieniędzy na rzecz firmy. Chcę wysłać swoich pracowników na szkolenia i różne konferencje. Myślę również o wdrożeniu systemu ewidencji czasu pracy. Szukałam wielu firm, które się tym zajmują i najbardziej zainteresowała mnie ta firma lepson.pl jeśli moglibyście wypowiedzieć się w tym temacie byłabym bardzo wdzięczna, nie znam się na tym ale uważam, że taki system ma wiele plusów. I dla mnie jako właściciela firmy i dla pracownika.
luck

14 lis 2018, 07:01

Najbezpieczniejsze wydaje się tutaj inwestowanie w kilka form:

na lokacie
na koncie oszczędnościowym
ewentualnie w formie złota

Polecam główne założenie sobie konta oszczędnościowego.W przeciwieństwie do lokaty, daje o wiele większą wolność. Możesz wyplacić z konta pieniądze kiedy chcesz bez konieczności utraty oprocentowania,ktore uda się zarobic na koncie. Najlepsze warunki oprocentowania zyskują klienci zakladający nowe konto w banku.
smagny

15 lis 2018, 21:16

w zakup nieruchomości.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”