Forum na sprzedaż

W co zainwestować?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: W co zainwestować?

Postautor: ulryk194 » 05 lis 2016, 15:16

Z bezpiecznych form inwestycji warto wymienić nieruchomości, kruszce i obligacje skarbowe, a z bardziej ryzykownych akcje, obligacje korporacyjne, oraz opcje binarne. Ja mogę polecić opcje binarne, można w nie inwestować m.in. na https://exbino.com/pl/ - zyski są ponadprzeciętne, a ryzyko przy odpowiedniej strategii raczej niewielkie.
ulryk194

Postautor: wikt_oria » 21 lis 2016, 20:47

Nie rozumiem, dlaczego niektóre osoby uważają że błędem byłoby inwestować w ziemię.
Osobiście uważam że najlepszym sensownym pomysłem jest zakup mieszkania pod wynajem.
Spójcie np. na tą ofertę i ceny mieszkania kraków sprzedaż rynek pierwotny. Myślę, że takie mieszkanie bardzo szybko się zwróci jeśli mieści się w dużym mieście w sensownej lokalizacji
wikt_oria

Postautor: Cherry » 14 lut 2017, 10:00

smagny pisze:Wiele osób stawia na obligacje i nieruchomości. Tak po prawdzie to inwestycja w mieszkanie czy dom jest jedną z pewniejszych, bo zawsze można to wynająć albo sprzedać. Przejedź się po Katowicach albo Łodzi, nie mówiąc już o Warszawie. Wszędzie stoją maszyny budowlane, wszędzie powstają osiedla. Jakby nie było z tego kasy, to powstałyby dwa większe osiedla i koniec.

Niektórzy jednak po prostu kupują mieszkania, bo chcą mieć własne lokum, choć zgadzam się z tym, że mieszkanie to dobra inwestycja. Ja jestem z Katowic, a swoje mieszkanie odkupiłam od lokalnego sprzedawcy z http://sprzedajemy.pl/katowice - mam je w dobrej lokalizacji i jestem zadowolona, że nie szukałam mieszkań od dewelopera czy z rynku wtórnego.
Cherry

Postautor: Assasin » 20 kwie 2017, 18:18

Wiele osób inwestuje w rynek mieszkaniowy, kupując mieszkania pod wynajem. Jeśli wybiorą mieszkania na wysokim poziomie i do tego z profesjonalnym wykończeniem, takie jakie oferuje deweloper http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-ulanska-46-7?t=lokalizacja, to taka inwestycja ma szanse się udać. Klient widząc wysoki standard mieszkania, jego dokładne wykonanie, chętnie zamieszka w takim miejscu.
Assasin

Postautor: Feynman » 14 cze 2017, 19:35

Inwestycje w mieszkania na wynajem to wciąż dobra inwestycja. Coraz mniej ludzi stać na kredyt, a coraz więcej decyduje się wynajmować.
Feynman

Postautor: Queen34 » 19 lip 2017, 12:54

A może zapytaj znajomych? Czasami można się tak naprawdę bardzo interesujących rzeczy dowiedzieć :)
Queen34

Postautor: karmelo » 24 paź 2017, 15:04

A myślałeś o otworzeniu kliniki medycyny estetycznej ? To teraz bardzo popularne,
lekarzy w tym fachu jest bardzo dużo, a wszystko masz łatwo dostępne na przykład tutaj https://cosmed24.pl/katalog/37-koktajle/174-kwas-hialuronowy-nieusieciowany/ , pełne wyposażenie, coraz więcej ludzi z tego korzysta.
karmelo

Postautor: rakanisz » 30 paź 2017, 15:00

Assasin pisze:Wiele osób inwestuje w rynek mieszkaniowy, kupując mieszkania pod wynajem. Jeśli wybiorą mieszkania na wysokim poziomie i do tego z profesjonalnym wykończeniem, takie jakie oferuje deweloper http://pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-ulanska-46-7?t=lokalizacja, to taka inwestycja ma szanse się udać. Klient widząc wysoki standard mieszkania, jego dokładne wykonanie, chętnie zamieszka w takim miejscu.

Zgadza się, warto się pochylić nad taką strategią szczególnie że teraz powstaje dużo nowych inwestycji, które bardzo dobrze nadają się na najem. Na przykład takie apartamenty na Saskiej Kępie - świetna lokalizacja i bardzo duże szanse na pełne obłożenie niezależnie od pory roku.
rakanisz

Postautor: mrcyborg » 23 lis 2017, 14:05

Też słyszałem, a nawet mam znajomych, którzy inwestują w nieruchomości z zamiarem ich wynajmowania i wcale mało na tym nie zarabiają. A to dlatego, że zwykle takie mieszkanie trzeba wyremontować, a właściciele potem często to rekompensują sobie wysokością czynszu, by szybciej im się zwróciło. Żeby nie było, że to zdzierstwo na lokatorach, to mają oni do dyspozycji nowoczesne meble, naczynia i urządzenia, a do tego odnowione systemy elektryczne czy ogrzewania, więc to nie tak, że płacą za nic.

Co do giełdy, to polecałbym najpierw przeczytać, które instrumenty finansowe są bezpieczne i nie chwieją się za bardzo w notowaniach, a dopiero potem decydować, jak w nie inwestować, czy na krótko czy na długo. Nie ma lepszego sposobu.
mrcyborg

Postautor: Konkonmad » 02 gru 2017, 0:58

Najlepiej w alkohol, spory procent i szybki zwrot
Konkonmad

PoprzedniaNastępna

Wróć do Własna działalność