Inwestowanie - porady

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tomasz878
Posty: 3
Rejestracja: 13 mar 2014, 09:58

13 mar 2014, 10:05

Witam, mam 50 tysięcy, które chcę zainwestować, jednak zależy mi na dużej stopie zysku po roku lub dwóch latach. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Przemek83
Posty: 5
Rejestracja: 13 mar 2014, 15:27

13 mar 2014, 18:45

Tomasz878 pisze:Witam, mam 50 tysięcy, które chcę zainwestować, jednak zależy mi na dużej stopie zysku po roku lub dwóch latach. Co polecacie?
To dosyć duża kwota pieniędzy, więc powinieneś dobrze zastanowić się nad wyborem metody inwestowania. Może skorzystasz z rady doradcy finansowego?
A jeżeli chodzi o stopy zwrotu to na dosyć wysokie stopy możesz liczyć w przypadku inwestowania w akcje małych i średnich przedsiębiorstw, ale pod warunkiem, że przedsiębiorstwa te będą dobrze rokować na przyszłość pod względem rozwoju. Na tej zasadzie działa między innymi BPH Akcji Dynamicznych Spółek. Podkreśliłeś, że interesują Cie stopy zysku po roku i dwóch latach, na dzień dzisiejszy stopy zwrotu wynoszą odpowiednio +15,47 oraz +24,47%

http://bif24.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa