Forum na sprzedaż

Reklama swojego biznesu w sieci.

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Reklama swojego biznesu w sieci.

Postautor: Tymoteuusz » 30 paź 2017, 10:11

Z tymi reklamami to jest różnie w sumie, ale chyba jednak AdWords jest najlepszym wyborem. Taka dobrze dobrana i zrealizowana reklama w google z agencją AdWordsgroup.pl może przynieś według nie najlepsze efekty ze wszystkich obecnie dostępnych form. Dlatego na Twoim miejscu zastanowiłbym się właśnie nad taką reklamą.
Tymoteuusz

Postautor: LTB » 09 lis 2017, 13:26

Jeżeli chodzi o reklamę w sieci polecam firmę polecam firmę LTB - https://seo.ltb.pl Firma posiada świetną ofertę, w której znajduje się pozycjonowanie, kampanie AdWords i social media, marketing szeptany, tworzenie stron i optymalizacja SEO. Firma oferuje najskuteczniejsze narzędzia marketingu internetowego. Zachęcamy do kontaktu.
LTB

Postautor: Wernyk » 09 lis 2017, 20:03

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej łączyć kampanie adwords z fejsem ;P
Wernyk

Postautor: heniutek » 12 lis 2017, 0:31

Możliwości reklamy we współczesnym świecie jest naprawdę sporo. Warto tutaj chociażby przypomnieć,że najpopularniejszy jest obecnie marketing internetowy. Jakie daje korzyści? Przede wszystkim szerokie źródło odbiorców takiej reklamy, co może wbrew pozorom prowadzić do minimalizacji kosztów pozyskiwania pojedynczego klienta.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, 11:01 przez heniutek, łącznie zmieniany 2 razy
heniutek

Postautor: Kaczi » 14 lis 2017, 6:06

Racja, możliwości jest naprawdę mnóstwo
Kaczi

Postautor: mami » 14 lis 2017, 11:18

Reklama w sieci to podstwa. Zakładając swój biznes 5lat temu była to pierwsza rzecz jaką zrobiłam - strona internetowa oraz fan page na fejsie. Teraz firma juz sie trochę rozosła, duzo mam na głowie i szukam dobrego systemu który by mi nieco pomógł w pracy, zarządzaniu towarem oraz moim personelem i praconikami. Chyba znalazłam to o co mi chodzi, a mianowicie na xle.pl pojawiła się oferta systemu enova365. Posiada kilka modułów, które można idealnie dopasować pod profil swojej działalności. Ponadto enova365 to jedyny w Polsce system multiinterfejsowy: można wybrać system okienkowy (aplikacja zainstalowana na komputerze), przeglądarkowy (dostęp do systemu poprzez przeglądarkę internetową), dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając pewność, że pracuje na tym samym systemie, korzystając z tej samej bazy danych. Dla mnie brzmi świetnie, ale może ktoś z Państwa juz korzysta z tej oferty? Jakieś opinie? Dziękuje za wszelkie informacje.
mami

Postautor: malgoska » 18 lis 2017, 19:55

Dokładnie, dzisiaj reklamę swojej firmy trzeba zacząć od internetu. Stronę internetową można powierzyć tej firmie http://kozackiestrony.pl/. Zajmują się oni projektowaniem stron, pisaniem artykułów, oferują też hosting. Dobre prowadzenie strony to podstawa w utrzymaniu dobrej pozycji firmy na rynku.
malgoska

Postautor: Mariko » 21 lis 2017, 21:48

Reklama w sieci to nie wszystko pomyśl też o innych rozwiązaniach.Moim zdaniem inwestowanie w gadżety reklamowe też może okazać się dobrym pomysłem. Zobacz jak dużą ofertę mają tutaj https://taniegadzety.pl/ . Na pewno wybierzesz tam jakieś gadżety
Mariko

Postautor: mrcyborg » 23 lis 2017, 14:17

Podstawą teraz są strona internetowa + media społecznościowe, jeśli chodzi o samą widoczność firmy w sieci. Jeżeli zależy nam na większej wiarygodności, powinniśmy postarać się też o wizytówkę Google, która będzie się wyświetlać na stronie głównej wyszukiwarki podczas szukania danych o firmie. Dobre pozycjonowanie radzę oddać w ręce specjalistów z agencji marketingowej, która zajmie się całym SEO i content marketingiem.
mrcyborg

Postautor: Tymoteuusz » 23 lis 2017, 15:53

Wizytówką każdej firmy jest jej strona internetowa. Jak szukacie kogoś, kto zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron, nie takich z szablonu to polecam zapoznać się z ich ofertą - http://kozackiestrony.pl/ . Gwarantuje, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego.
Tymoteuusz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Własna działalność