Reklama swojego biznesu w sieci.

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
oski
Posty: 26
Rejestracja: 23 paź 2017, 10:42

23 paź 2017, 10:48

W dzisiejszych czasach reklama to podstawa. Nie istniejąc w internecie tak naprawdę nasza firma nie istnieje wcale. Największą siłę ma wyszukiwarka Google oraz portale społecznościowe.
Awatar użytkownika
Marcel2
Posty: 32
Rejestracja: 21 wrz 2017, 19:20

25 paź 2017, 20:36

Reklama w sieci jest niezbędna jeżeli masz stronę, czy sklep internetowy. Ważne by dobrze przeprowadzić pozycjonowanie. Już wiele osób pisało o tym. Jeżeli jednak CIę nie przekonały, to przeczytaj artykuł: http://poradnik-seo.pl/kurs-pozycjonowa ... j-stronie/ . Pozycja w wyszukiwarce, to zasługa pozycjonowania. Im wyższa, tym większy ruch na stronie. Dlatego nie można o tym zapominać.
Awatar użytkownika
LTB
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 12:23

09 lis 2017, 12:26

Jeżeli chodzi o reklamę w sieci polecam firmę polecam firmę LTB - https://seo.ltb.pl Firma posiada świetną ofertę, w której znajduje się pozycjonowanie, kampanie AdWords i social media, marketing szeptany, tworzenie stron i optymalizacja SEO. Firma oferuje najskuteczniejsze narzędzia marketingu internetowego. Zachęcamy do kontaktu.
Awatar użytkownika
Wernyk
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 19:01

09 lis 2017, 19:03

Ja wychodzę z założenia, że najlepiej łączyć kampanie adwords z fejsem ;P
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 29
Rejestracja: 04 sie 2017, 20:00

11 lis 2017, 23:31

Możliwości reklamy we współczesnym świecie jest naprawdę sporo. Warto tutaj chociażby przypomnieć,że najpopularniejszy jest obecnie marketing internetowy. Jakie daje korzyści? Przede wszystkim szerokie źródło odbiorców takiej reklamy, co może wbrew pozorom prowadzić do minimalizacji kosztów pozyskiwania pojedynczego klienta.
Ostatnio zmieniony 27 lis 2017, 10:01 przez heniutek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kaczi
Posty: 5
Rejestracja: 14 lis 2017, 04:49

14 lis 2017, 05:06

Racja, możliwości jest naprawdę mnóstwo
Awatar użytkownika
mami
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:38

14 lis 2017, 10:18

Reklama w sieci to podstwa. Zakładając swój biznes 5lat temu była to pierwsza rzecz jaką zrobiłam - strona internetowa oraz fan page na fejsie. Teraz firma juz sie trochę rozosła, duzo mam na głowie i szukam dobrego systemu który by mi nieco pomógł w pracy, zarządzaniu towarem oraz moim personelem i praconikami. Chyba znalazłam to o co mi chodzi, a mianowicie na xle.pl pojawiła się oferta systemu enova365. Posiada kilka modułów, które można idealnie dopasować pod profil swojej działalności. Ponadto enova365 to jedyny w Polsce system multiinterfejsowy: można wybrać system okienkowy (aplikacja zainstalowana na komputerze), przeglądarkowy (dostęp do systemu poprzez przeglądarkę internetową), dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając pewność, że pracuje na tym samym systemie, korzystając z tej samej bazy danych. Dla mnie brzmi świetnie, ale może ktoś z Państwa juz korzysta z tej oferty? Jakieś opinie? Dziękuje za wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
mrcyborg
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2017, 12:49

23 lis 2017, 13:17

Podstawą teraz są strona internetowa + media społecznościowe, jeśli chodzi o samą widoczność firmy w sieci. Jeżeli zależy nam na większej wiarygodności, powinniśmy postarać się też o wizytówkę Google, która będzie się wyświetlać na stronie głównej wyszukiwarki podczas szukania danych o firmie. Dobre pozycjonowanie radzę oddać w ręce specjalistów z agencji marketingowej, która zajmie się całym SEO i content marketingiem.
Awatar użytkownika
karmelo
Posty: 38
Rejestracja: 11 wrz 2017, 11:50

12 gru 2017, 18:08

Warto powierzyć swoją firmę, produkt, reklamę takim firmą jak ta https://qualitypixels.pl/projektowanie- ... -eventowe/ oni zrobią wszystko by produkt został zauważony na stronie internetowej.Pracowali na bardzo znanych marek, dla mnie z efektem wow.
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

06 sie 2018, 18:13

Jesli prowadzicie sklep internetowy i sprzedajcie produkty to na pewno pomysłałabym o profesjonalnej fotografii produktowej. Zdjęcia otrzymywane od producenta bywają różne a to jest jednak pierwsza rzecz, na jaką zwraca uwagę każdy klient. Ja prowadze e-sklep z biżuterią robioną handmade i współpracowałam już z NFStudio, które wykonało dla mnie serię profesjonalnych zdjęć moich produktów. Odkąd pojawiły się na stronie to sprzedaż znacząco wzrosła więc coś musi być na rzeczy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa