Forum na sprzedaż

Pytania o otwarcie sklepu czy to moze coś dać???

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Pytania o otwarcie sklepu czy to moze coś dać???

Postautor: koksik1000 » 07 sty 2012, 0:12

Witam mam zamiar wysyłać zapytania do róznych sieci sklepów na temat otwarcia ich placówki w moim mieście z możliwością oczywiscie pracy u nich tzn oni otwierają swój sklep w moim miescie a ja u nich pracuje,czy takie coś wogóle jest możliwe czy ktoś próbował i czy coś w tym stylu wystarczy
,,witam piszę do poństwa z pytaniem,czy sa państwo zainteresowani otwarciem swojego sklepu w dogodnej lokalizacj blisko centrum miasta w miejscowosci ??????"dodał bym do tego zdjecia miejsc w których można było by otworzyc sklep wraz z ich metrarzem i czynszem.Czy takie coś wystarczy ??Oczywiście nie chodzi mi tu o franczyzne tylko o to zeby jakas firma wyłozyła kase na sklep i zatrudniła mnie
koksik1000

Re: Pytania o otwarcie sklepu czy to moze coś dać???

Postautor: nataliakl » 16 sty 2014, 12:37

Myślę, że to nie wypali, bo takie sklepy działają właśnie na zasadzie franczyzy, więc najpierw musi się znaleźć osoba, chętna do zainwestowania w otwarcie takiego sklepu. Gdyby zarząd sieci miał na własnej głowie otwierane placówki, nie radziłby sobie z formalnościami ;) W Twoim przypadku lepsza by była franczyza. Pamiętaj, że możesz wziąć na nią kredyt, a nawet starać się o arisa.com.pl na podpisanie umowy franczyzowej. Powodzenia!
nataliakl

Postautor: Pablo » 04 lut 2014, 23:13

Tez właśnie się za czymś takim rozglądam, ale w przypadku sklepu ( wiem bo znajomy tak działa) to dla początkującego jest wyzwanie.Łatwiej, przynajmniej dla mnie jest wejść w coś takiego cuk.pl. Akurat w mojej miejscowości nie miałbym dużej konkurencji. Aktualnie badam sprawę i podpytuję jak to jest z zyskami w tej branży.
Pablo

Postautor: sylwia4012 » 31 lip 2014, 10:22

Nie ważne jaki biznes otworzysz, wazne byś był w stanie dobrze go wypromować i rozreklamować zdobywając nowych klientów. Ja jak otwierałam sklep internetowy kilka lat temu, to nie miałam o tym bladego pojęcia. Zrobiłam kilka bardzo głupich błędów począwszy od stworzenia strony internetowej, której nie dało się praktycznie pozycjonować, bo nieefektywne i kosztowne kampanie reklamowe. Dzisiaj wiem, ze pozycjonowanie jest doskonałym spozobem na zdobycie nowych klientów. Powierzyłam je ditum.org www-pozycjonowanie.eu. Oni właśnie zwrócili mi uwagę na liczne błędy w kodzie strony, w treściach zawartych na stronie, opisach produktów, źle dobranych fraz kluczowych i wielu innych. Współpracuję z nimi juz od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona. Zajmują sie tym, o czym ja nie mam zielonego pojęcia, a co napędza mi klientów każdego dnia. Nie liczę na top 10, bo wiem, że to wcale nie gwarantuje mi większej ilości klientów. Poza tym wujek google jest nieprzewidywalny. Dzisiaj top jutro 100:)
sylwia4012

Postautor: tpesz » 01 sie 2014, 10:57

Jak sklep będzie chciał otworzyć sklep w twojej okolicy to to zrobi i raczej nie z powodu twojego maila :) Jak pisali inni franczyza wchodzi w grę ale musisz mieć sporo pieniędzy na start żeby je zainwestować.
tpesz

Postautor: Malena » 06 lis 2014, 23:23

To są spore koszty jeśli chodzi o sklepy. Wiem bo się orientowałam w tym temacie.
Malena

Postautor: sporter08 » 28 lis 2014, 15:49

Witam serdecznie.
Mi udało się samodzielnie założyć sklep internetowy z odzieżą sportową - http://www.invest-sport.pl/ - pomimo braku doświadczenia technicznego ani biznesowego. Samą stronę postawić ci może zewnętrzna firma już za kilka tysięcy złotych. Udostępnią ci też specjalny program do obsługi sklepu. Natomiast o wiele większym wyzwaniem jest zapanowanie nad wysyłkami. Gdy sklep zaczyna rosnąć, możesz oczekiwać od kilkunastu do kilkudziesięciu zleceń dziennie - to ogromna ilość pracy i trzeba naprawdę wykazać się umiejętnościami organizatorskimi. Ale wszystko jest do zrobienia i trzeba przyznać, że pieniądze z takiej działalności są - coraz więcej ludzi zostawia coraz większe pieniądze w internecie.
sporter08

Postautor: april23 » 27 maja 2015, 12:07

Dobrze kombinujesz, ale to na pewno nie wypali ;-)
april23

Postautor: harmonia » 29 maja 2015, 1:03

Dlaczego tak myślisz?
harmonia

Postautor: saudill92 » 10 cze 2015, 9:38

Myślę, że ktoś kto zajmuje się obsługa księgowa firm poznań, dokładnie by Ci powiedział czy to będzie opłacalne i jak w to wejść.
saudill92

Następna

Wróć do Własna działalność