Czy szkolenia cokolwiek dają?

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dusia
Posty: 78
Rejestracja: 27 wrz 2017, 23:44

28 sty 2018, 17:03

Myślę, że to pytanie retoryczne. Moim zdaniem zawsze warto brać udział w szkoleniach czy konferencjach. Często organizuje się ciekawe spotkania tylko dla kobiet jak chociażby te konferencje Hr na szpilkach http://hrnaszpilkach.pl/hr-na-szpilkach-1. Wybieracie się ? To dobry sposób by poznać np tajniki rekrutacji przez social media.
Awatar użytkownika
biedroska
Posty: 132
Rejestracja: 17 lis 2014, 12:15

18 kwie 2018, 10:57

Oczywiście, że szkolenia dużo dają, trzeba tylko dobrze je wybrać, lub samemu zorganizować. My zazwyczaj takie szkolenia organizujemy w firmie, zapewniamy równiez pracownikom catering, bo wtedy szkolenia ma większą rangę. zawsze zamawiamy Catering Arts, bo oni mają już w tym spore doświadczenie.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2017, 16:48

06 paź 2018, 10:00

Moim zdaniem szkolenia są bardzo ważne, i to w każdej branży.Bez względu na to czym się zajmujesz szkolenia będą zawsze pomocne.Nie zawsze rezultaty przychodzą zaraz po szkoleniu ... czasami potrzeba kilka lat.Słowem warto z nich skorzystać , a jeżeli jeszcze na dodatek są darmowe takie właśnie znalazłam na tej stronce - http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup ... -internet/ .Mnie szczególnie spodobało się szkolenie sportowe, dobry kontakt wartościowe materiały - to mnie przekonało, pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa