Szukam inwestora

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karol_333
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2011, 12:22

14 wrz 2011, 13:44

Mam taki problem, chciałbym otworzyć własną działalność, ale niestety nie otrzymałem kredytu. Fundusze dodatkowe na rozpoczęcie nowej działalności z PUP są niewystarczające. Co myślicie na temat serwisów, dzięki którym można znaleźć inwestora? Ostatnio czytałem w Dzienniku Gazety Prawnej o Symultanie. Korzystał ktoś z was z pomocy anioła biznesu albo prywatnego inwestora? Jak taka współpraca wygląda w praktyce?
Awatar użytkownika
knopers
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2011, 14:49

20 wrz 2011, 11:41

Inwestor to bardzo dobry pomysł - znajdź go, a następnie pomyśl o otwarciu swojej działalności w miejscu o nazwie Business Park Marywilska. Dogodna lokalizacja, niedrogie utrzymanie.
Awatar użytkownika
filoo
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2011, 10:10

03 paź 2011, 10:50

Ja jestem zdania, że jeśli ma się pomysł na biznes to warto go rozpocząć i pracować na własny rachunek, a nie dla kogoś. W twojej sytuacji inwestor to dobre wyjście. Tylko odradzałbym ci umieszczanie ogłoszeń na forach, tylko tak jak powiedziałeś na portalach, tam prędzej zainteresujesz swoim biznes planem.
Awatar użytkownika
karol_333
Posty: 7
Rejestracja: 08 sie 2011, 12:22

10 paź 2011, 11:37

A jak taka współpraca wygląda? Jeśli inwestor chce pewną liczbę udziałów to czy będą należały one do niego na stałe jeśli nie to jak długo będzie ich właścicielem?
Awatar użytkownika
filoo
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2011, 10:10

11 paź 2011, 10:50

Dla inwestora tak naprawdę im krótszy czas tym lepiej. W zależności jaką umowę z nim podpiszesz. Zazwyczaj jest to zwrot danej kwoty w danym okresie czasu, oczywiście ten czas jeśli np. nasz produkt bardzo dobrze się sprzedaje to szybciej kończymy współpracę z aniołem biznesu bo są tak duże przychody, że możesz się z nim rozliczyć, podobnie jest w drugą stronę, że ten okres może się wydłużyć.
Awatar użytkownika
holik
Posty: 45
Rejestracja: 26 lis 2009, 09:21

12 paź 2011, 17:23

Gdyby udało ci się już na starcie trafić do Business Park Marywilska to miałbyś otwartą drogę do zawarcia nowych ciekawych umów i kontaktów z firmami. Zatem jeśli faktycznie masz taką możliwość to korzystaj!
Awatar użytkownika
genuine
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2011, 13:04

21 paź 2011, 20:21

filoo pisze: Dla inwestora tak naprawdę im krótszy czas tym lepiej.


Na forum http://bif24.pl/ jest sporo osób które chcą zainwestować dobry biznes.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa