Forum na sprzedaż

Szukam firmy oferującej kompleksowe usługi księgowość,konsul

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje

Re: Szukam firmy oferującej kompleksowe usługi księgowość,ko

Postautor: marcel44 » 14 lip 2014, 8:49

Zgadzam się z poprzednikiem, zależy w jakim mieście znajduje się firma. Ja prowadzę od kilku lat własną działalność w Poznaniu, a moją księgowością zajmuje się Pareto pareto.com.pl. Można oczywiście samemu zajmować się księgowością, ale osobiście nie polecam takiego działania. Ja wolałem powierzyć to profesjonalnej firmie.
marcel44

Postautor: Bartosz » 05 sie 2014, 12:36

Korzystam z usług internetowego biura rachunkowego oraz takiego portalu - e-konsultantprawny.pl w zakresie tworzenia pism i umów prawnych, kompleksowej ochronie prawnej, obsłudze prawnej on-line oraz archiwizacji dokumentów w firmowym wirtualnym biurze prawnym. Takie usługi w zupełności nam wystarczają.
Bartosz

Postautor: Carla » 30 lis 2014, 18:45

ja mogę polecić constans :) prowadzą mi księgowość zdalnie, a oprócz tego mają w swojej ofercie doradztwo ekonomiczne. jestem bardzo zadowolona z ich usług :)
Carla

Postautor: biedroska » 15 gru 2014, 17:03

we wrocławiu mogę polecić financialluk. Profesjonalne biuro rachunkowe. Co prawda małe, ale dzięku temu mają super indywidualne podejście do klienta
biedroska

Postautor: miklus » 17 gru 2014, 13:47

ja korzystam z usług bde constans i jestem bardzo zadowolony. W pełni profesjonalnie no i z lokalizacją problemu nie ma
miklus

Postautor: Jurekiwa » 09 lut 2015, 15:27

Mam firmę więc swego czasu tez szukałem biura rachunkowego polecono mi księgowość warszawa włochy i nie żałuje. Kompleksowa obsługa miłe Panie wszystko na najwyższym poziomie :)
Jurekiwa

Postautor: MateuszMak » 27 mar 2015, 11:54

Niestety nie miałem okazji korzystać z biura rachunkowego w Warszawie, natomiast - z tego co się orientuje ciekawą ofertę, posiada firma Asset z Rzeszowa http://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone- ... podatkowe/ . Jestem zwolennikiem biur stacjonarnych, ponieważ mogę w każdej chwili skonsultować się osobiście. Dla mnie to spore udogodnienie.
MateuszMak

Postautor: awisni » 01 lip 2015, 17:42

Zgadzam się z przedmówcami - księgowość powinna być w rękach firm/osób które naprawdę się na tym znają, jest to zawsze dobra inwestycja która zwraca się kiedy potrzebujemy nagle niestandardowego rozwiązania. Jestem przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem i nie raz się o tym przekonałem. Sam, jako że mieszkam w Trójmieście korzystam z usług biura rachunkowego Tax Free w Gdańsku i nie zawiodłem się.
awisni

Postautor: marzenka.o » 03 lip 2015, 8:56

W takim razie warto skontaktować się z biurem rachunkowym Jaworzno, które prowadzi Teresa Sykulska. W swojej ofercie mają księgowość, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe, pomogą także w zeznaniach podatkowych oraz w sprawach związanych z kadrami i płacami.
marzenka.o

Postautor: april23 » 24 sie 2015, 9:31

Szczerze mogę zasugerować skorzystanie z biura księgowego mikołów jasta.pl. Oferują usługi księgowe, doradztwo, optymalizację podatkową itd. Ja jestem zadowolona ze współpracy.
april23

PoprzedniaNastępna

Wróć do Własna działalność