Zarządzanie firmą

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2018, 19:41

20 paź 2018, 18:04

Hej,

Od kilku lat prowadzę własną działalność, dokładniej posiadam sieć sklepów (zarówno internetowych, jak i stacjonarnych). Chciałabym wszystkim zarządzać lepiej, ponieważ czuję, że wiele z moich działów nie funkcjonuje tak jak powinno.
Słyszałam ostatnio o systemach ERP (dokładniej znalazłam system dynamics ax). Czy korzystacie w swoich firmach z taki rozwiązań?
Bardzo zachęca mnie wizja łatwiejszego zarządzania ludźmi, finansami czy dostawami.
Z góry dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Daria.Krukowska
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2018, 19:53
Lokalizacja: Olkusz

23 paź 2018, 20:09

Jeśli prowadzisz sklepy internetowe i wydaje Ci się, że coś jest nie tak i nie działają jak powinny może powinnaś znaleźć specjalistów od takich właśnie sklepów. Mój sklep postawiony jest na platformie Magento.
Awatar użytkownika
mami
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2017, 13:38

15 lis 2018, 12:00

Zarządzanie firmą nie jest taką łatwą sprawa, jednak kiedy juz się w to drożymy i dobrze sie w tym czujemy naprawde mozemy mieć satysfakcję. Ja kilka lat temu otworzyłam włąsna firmę i szefuje juz dla kilku osób, są zadowoleni i ja też. Aktualnie wynajełam wieksze biuro i chce zrobić meble pod wymiar. Artmeble http://iartmeble.pl/ to firma, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar. Meble tworzą z najlepszych gatunkowo materiałów: lite drewno, szkło, ramy aluminium, foliowane i lakierowane płyty MDF. Mam nadzieje ze szybko zrobią pomiary i meble juz niedługo beda u mnie.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

15 lis 2018, 21:15

Najważniejsze, aby firma rozwijała się i tego wymaga się od zarządzającego.
Awatar użytkownika
filip21
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2018, 17:38

22 lis 2018, 17:56

Zarządzanie firmą jest niezwykle trudne...
Awatar użytkownika
Miguska
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2018, 15:00

28 lis 2018, 15:13

Ja zarządzam swoją firmą i piszę do Was ponieważ szukam odpowiedniego przewoźnika, coś w rodzaju busów do Holandii. Czy możecie mi polecić jakieś busy? Przewozy? Nigdy wcześniej nie wysyłałam pracowników za granicę, a teraz będę wypożyczać swoją kadrę. Chciałabym skorzystać z https://www.trans-expres.pl/busy-do-holandii.html.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa