Pomysł na rozwinięcie firmy

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
Milan
Posty: 61
Rejestracja: 19 cze 2016, 09:07

14 mar 2018, 09:31

Dokładnie - skuteczne narzędzia marketingowe to najłatwiejszy sposób na rozwój. Ostatnio dosyć głośno jest o marketingu smsowym, który odpowiednio prowadzony przynosi wiele korzyści. Z tego co wiem, to są specjalne platformy, które obsługują tego typu narzędzia
Awatar użytkownika
dana78
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2017, 23:17

18 wrz 2018, 22:51

Pomysłów na rozwój firmy jest wiele. Każdy wybierze coś dla Siebie bardziej odpowiedniego. Jak ktoś się zajmuje badaniami , rzeczami skomplikowanymi, które niebyły możliwe do tej pory do zrealizowania, to warto pomyśleć o robotyce. Czytałam o tym i rozwiązanie zagadek dzięki robotom wykorzystywanych w procesach badawczych jest wreszcie możliwe. W ten sposób możemy wykonać badania, nie narażając człowieka na niebezpieczeństwa.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2018, 13:00 przez dana78, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wotciarz
Posty: 71
Rejestracja: 03 lip 2017, 18:28

29 wrz 2018, 16:56

Przede wszystkim warto wprowadzać nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają pracę w firmie. Ja zdecydowałam się na system kontroli czasu pracy To bardzo dobra rzecz, gdyż pozwala sprawdzić, o której godzinie pracownicy przychodzą i wychodzą z pracy. System ten sam monitoruje ilośc godzin spędzonych w miejscu pracy.
Awatar użytkownika
Tango
Posty: 75
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:11

08 paź 2018, 14:11

To fakt, że nowoczesne rozwiązania to podstawa. Teraz dąży się do automatyzacji przemysłu dlatego jesli prowadzicie zakład produkcyjny to warto pomyśleć o wyposażeniu linii produkcyjnej w nowoczesne urządzenia. Do kontroli jakości produkowanych towarów przydaje się aparatura pomiarowa. Dzięki urządzeniom do pomiaru lepkości, wilgotności czy analizy składu możemy być pewni, że z tasmy schodza produkty najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:15

09 gru 2019, 22:26

wszystko zależy od branży, ale reklama przede wszystkim, oraz polecenia znajomych, jeśli np. masz auto i chcesz wozić np. gości weselnych to portale branżowe na pewno pomogą, przykładem może być portal-weselny pl
Awatar użytkownika
posejdon
Posty: 9
Rejestracja: 13 sie 2018, 16:36

17 sty 2020, 20:07

Dobre pytanie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa