Pomysł na rozwinięcie firmy

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
nicolett
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2010, 23:36

03 lis 2010, 23:51

Ostatnio tak czytałam i myślałam. I chyba znalazłam sposób na dość szybki rozwój firmy a uniknięcie pożyczek i kredytów. Na dotacje z unii itp na razie nie mam szans. Chodzi tu o leasing finansowy. Z tego co wiem, mogę mieć poszczególne urządzenia w leasingu by potem je wykupić. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie z niego wyprowadzić.
Awatar użytkownika
znajoma
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2011, 08:51

10 sie 2011, 08:58

Można ubiegać się o dotacje z urzędu pracy na doposażenie stanowiska pracy (lub wyposażenie). Można otrzymać maksymalnie ok. 20 000 zł. Trzeba złoży wniosek o to dofinansowanie, a później zatrudnić bezrobotnego z urzędu na wyposażonym stanowisku pracy. Co ważne, musi on być zatrudniony później przez 2 lata. Może to jest jakieś rozwiązanie? Zawsze można pójść do urzędu i zapytać. Te informacje pochodzą z Zielonej Linii, to jest infolinia urzędów pracy w całej Polsce, można tam zadzwonić i dopytać jeszcze ewentualnie o warunki przyznania tego dofinansowania. Pozdrawiam i życzę powodzenia...
Awatar użytkownika
genuine
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2011, 13:04

13 paź 2011, 21:07

Może po prostu spróbuj poszukać jakiegoś inwestora, który pomoże Ci rozwinąć firmę? W sieci można znaleźć portale jak np. symultana, gdzie osoby z pomysłami mogą znaleźć inwestorów. Staranie się o dofinansowanie z urzędu może być problematyczne, raczej nie warto. Poszperaj w internecie.
Awatar użytkownika
Kinia29
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2012, 14:30

18 sty 2012, 15:03

Możesz też skorzystać z usługi cresco group - jeśli masz pracowników zatrudniasz. bo ta usluga pozwala obniżyć koszty zatrudnienia pracowników. tez na zasadzie outsourcingu, czy leasingu, jesli sie nie mylę, ale jakby niestandardowo, bo to jest w odniesieniu do Twoich wlasnych pracownikow, zaufanych, wyszkolonych, oni nie maja bazy zewnetrznej pracownikow do "wynajęcia".
Awatar użytkownika
daknez
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 15:45

02 kwie 2012, 15:47

Nie, trafić na aniołów biznesu nie jest problemem- jest wiele instytucji i serwisów kojarzących pomysłodawców i inwestorów, trzeba tylko mieć dobry pomysł i biznesplan :)
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

28 maja 2013, 14:18

Bardzo ciekawe forum. Ja również chętnie tam zajrzę :)
Awatar użytkownika
rivix
Posty: 7
Rejestracja: 04 sie 2013, 12:37

04 sie 2013, 12:44

Ja swoją działalność prowadzę od roku i staram się zaoszczędzić na czym się tylko da, już nawet korzystam z biurowirtualnewarszawa.pl, ale i tak niestety nic nie daje się zaoszczędzić. Spróbuję jeszcze skorzystać z tej usługi cresco group, o której napisaliście :). Dzięki!
Awatar użytkownika
nataliakl
Posty: 74
Rejestracja: 27 lis 2013, 14:08

10 gru 2013, 15:00

Najlepiej skontaktuj się z doradcą. Dobre biuro rachunkowe wrocław pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiedni sposób pozyskania funduszy, a w dodatku pomoże Ci przejść przez wszystkie zawiłości, związane z zakładaniem DG :)
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwie 2014, 16:20

03 kwie 2014, 16:56

Też myślę żeby mieć coś własnego, teraz jestem na macierzyńskim ale nie chciałbym wracać do pracy na etacie.
Awatar użytkownika
marzenka.o
Posty: 236
Rejestracja: 10 sty 2014, 16:30

03 kwie 2014, 17:20

Z małym dzieckiem raczej ciężko Ci będzie rozkręcić coś swojego ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa