Pomysł na rozwinięcie firmy

Pomysł na własny biznes, szukam inwestora, zainwestuje, otwieram firmę - porady, pochwal się firmą, podatki, oferty handlowe firm, dotacje
Awatar użytkownika
april23
Posty: 349
Rejestracja: 04 lip 2014, 14:33

25 sie 2015, 18:37

Jeśli coś nas nie interesuje to na pewno nie osiągnie się sukcesu w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
harmonia
Posty: 357
Rejestracja: 13 maja 2013, 13:18

15 wrz 2015, 12:06

Jasne. Dobrze się jednak na tym znać, bo jeżeli cokolwiek o naszym biznesie wiemy, mamy więcej opcji rozwoju.
Awatar użytkownika
Jank
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2014, 16:24

18 wrz 2015, 19:24

Dokładnie, tak od zera trudno zaczynać.
Awatar użytkownika
smagny
Posty: 293
Rejestracja: 25 gru 2013, 19:33

23 lis 2015, 16:02

Masz plac obok firmy? Z takich placów betonowych można zrobić parkingi płatne. Usługa skierowana również do okolicznych mieszkańców. Chętni się znajdą.
Awatar użytkownika
jakoba
Posty: 5
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:23

01 gru 2015, 15:14

Krol pisze:Jak się planuje biznes to już trzeba mieć opracowana własna strategię rozwoju. Nalezy wdrażać ją sukcesywnie. Mozna owszem wprowadzić zmiany, ulepszenia , zredukować koszty. W łasny biznes wymaga jednak dyspozycji 24h na dobę. Nie ma lekko.
Co prawda to prawda. Jak też pisaliście wcześniej bez przekonania również nie da rady. Jednak nie zapominajmy, że mając wszystko: zaangażowanie, wiedzę i warunki bywa ciężko. Niestety nie ma złotego środka na prowadzenie dobrze prosperującej firmy. Kiedy ja zaczynałam było bardzo ciężko, a gdy już wydawało się, że jest bardzo dobrze to szybko się przekonałam o tym, że jednak nie. Bywało nawet tak, że korzystałam z pomocy firm zewnętrznych takich jak Apax i ich usług typu: http://www.apax.pl/nasze-uslugi/interim-management/ żeby przetrwać, ale się nie poddawałam. I z tego jestem dumna! W dalszym ciągu bywa różnie, ale cały czas moja firma istnieje, a co za tym idzie mam pracę.
Awatar użytkownika
majka-wro
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2016, 11:51

27 sty 2016, 11:54

Hmm. Jak dla mnie rozwiązanie w postaci pożyczki wcale nie jest takie złe. Sama korzystałam już z pożyczki na firmę i uważam, że to była dobra decyzja. W moim przypadku akurat zdecydowałam się na pożyczki prywatne w CapitalClub. Pozyskałam tam inwestorów, którzy mi pomogli, dzięki pożyczonym pieniądzom mogłam dokupić potrzebny sprzęt no i w ten sposób rozwijam sobie moją działalność. Spłacam raty pożyczki, biznes się kręci a ja mam święty spokój. Polecam z czystym sumieniem :)
Awatar użytkownika
rakanisz
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2015, 22:15

01 maja 2017, 14:03

Podstawa to zareklamować się tak, żeby trafić do potencjalnych odbiorców. Np. jeśli działasz w branży ślubnej to możesz wykupić sobie premiowaną pozycję w katalogu https://www.planujemywesele.pl/ i od razu zwiększasz swoje szanse na znalezienie klientów. Dobre są też polecenia, ale szczególnie na początku mogą nie wystarczyć.
Awatar użytkownika
kongobongo
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 19:26

04 maja 2017, 19:28

Ja mam właśnie u siebie problem z ploterami... Czy znacie może jakiś porządny serwis ploterów z Poznania? Ja znam tylko ten z linka, a chciałbym przejrzeć więcej ofert.
Awatar użytkownika
Grzesko77
Posty: 9
Rejestracja: 19 maja 2017, 19:34

22 maja 2017, 07:12

Zgadzam się. Niemniej, łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.
Awatar użytkownika
Marcel2
Posty: 32
Rejestracja: 21 wrz 2017, 19:20

23 paź 2017, 21:02

Otworzenie własnego sklepu online nie jest wcale trudne, a to dobry pomysł, zwłaszcza dla kobiety, która z różnych względów musi pracować w domu. Najważniejsze to wybrać odpowiednią platformę do prowadzenia sklepu. Ja polecam http://auroracreation.pl/uslugi/sklepy-internetowe. Zobacz ich ofertę. Masz gotowy sklep z wszystkimi narzędziami potrzebnymi do jego prowadzenia. Panel administracyjny jest intuicyjny, więc na pewno sobie poradzisz z obsługą sklepu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Własna działalność - DG, spółki, franczyza”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa