Strona 1 z 1

Backlight reklama świetlna

Post: 12 lip 2018, 0:18
autor: alaklara
Co sądzicie na temat baneru backlight, czy to dobra forma promocji? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem i szukam opinii.

Re: Backlight reklama świetlna

Post: 13 lip 2018, 11:35
autor: kokoso
Skupiłbym się na mediach społecznościowych. Też zależy co robisz. Jak mieszkasz w mniejszym mieście i otworzysz pizzerię, to raczej wszyscy dookoła o tym wiedzą. Co innego w Warszawie. W mniejszych miastach lepiej niż na reklamę to warto zainwestować w wyposażenie dla gastronomii - naprawdę przyniesie to o wiele większe korzyści. W większych? Polecam współpracę z AdWords poza mediami społecznościowymi.

Re: Backlight reklama świetlna

Post: 20 lip 2018, 18:08
autor: kaliope
Jak dla mnie i tak najlepszym sposobem na reklame jest pozycjonowanie stron internetowych. Ta firma http://mateusz-kozlowski.pl/pozycjonowanie może poprowadzic dla Ciebie cała kampanie pozycjonowania strony www. Dzieki pozycjonowaniu stron www twoja firma zyska nowych klientów którzy bez problemu wyszukają Twoje usługi w wyszukiwarce.

Re: Backlight reklama świetlna

Post: 29 lip 2018, 8:16
autor: monmon00
Ja się teraz bardzo ale to bardzo przekonałem do reklamy gadżetami, bo jak zamówiliśmy na http://www.izisport.pl/ takie pokrowce z nadrukami to na prawdę szał wśród klientów robią :)